• GoHome Professional
nepremicnine.net vsaj 780 m2 gradbeno dovoljenje p - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net vsaj 780 m2 gradbeno dovoljenje p - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net vsaj 780 m2 gradbeno dovoljenje pritličje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net vsaj 780 m2 gradbeno dovoljenje pritličje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 179 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 12000 eur
    • do 15000 eur (povprečna cena)
    • do 19000 eur
    • do 159 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

915 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše, v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 165.000 € na 160.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, AJDOVŠČINA, 160.000 €, 1175,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.02.2026 - 175.000 €
06.03.2026 - 165.000 €
30.04.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

1.175 m2, zazidljiva, zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem, ravna parcela na odprti in sončni lokaciji z lepimi razgledi, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Naprodaj je zazidljiva parcela velikosti 1.175 m² v naselju Tevče, na mirni in sončni lokaciji z odprtim razgledom na Vipavsko....

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net vsaj 780 m2 gradbeno dovoljenje pritličje'
335.000 €
475.000 €
65.000 €
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 2.000 m2, zazidljiva, Že izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo poslovne stavbe: delavnica in pisarne za poslovanje podjetja, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 Gradbeno dovoljenje je izdano za objekt velikosti 10,30 m x 15,60 m, gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Začetek....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 340.000 €, 2000,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Delno zazidljiva parcela s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za poslovno stavbo, prodamo. Cena: 170,00 EUR/m2 GD je izdano za delavnico s pisarnami. Velikost objekta 10,30 x 15,60. Gabarit: pritličje, medetaža in mansarda. Na terenu že izvedena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 1.656.268 €, 2812,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Poslovno skladiščni objekt, etažnosti P+1. Površina pritličja 1406m2, površina nadstropja 1406m2, pripadajoče funkcionalno zemljišče 1500m2. Gradbeno dovoljenje je pridobljeno za potrebe proizvodnje, trgovine in skladiščenja. Objekt je zaključen do podaljšane III. gradb. faze (objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 1.400.000 €, 2393,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

2.393 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, 2/2 nad., prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR Poslovno-skladiščni prostor na odlični lokaciji v Murski Soboti Na prodaj je sodoben poslovno-skladiščni prostor v mirnem in lahko dostopnem delu Murske Sobote, ki ponuja izjemno poslovno priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, PODVIN PRI POLZELI, 89.000 €, 2434,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

2.434 m2, zazidljiva, Stavbna parcela z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na prodaj je gradbena parcela, površine 1000 m2 in kmetijska površina velikosti 1434 m2, za katero je že podana vloga za spremembo namembnosti. Dostop do parcele z javne asfaltne ceste. Pogled....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 449.100 €, 2495,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2025.,

www.indomio.si

2.495 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, na mirni in sončni lokaciji, z dobrim dostopom, odmaknjeno od mestnega vrveža, z projektom za novogradnjo 2 stanovanjskih enot - dvojčkov, z gradbenim dovoljenjem in izdelanimi projekti, vsa infrastruktura je na zemljišču, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SREDNJE GRČEVJE, 345.000 €, 5353,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

5.353 m2, za investicijo, turistični kompleks s spremljajočimi objekti, vsa infrastruktura, asfaltni dostop, parkirišče, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Lokacija: Na lokaciji Otočec, Srednje Grčevje prodamo turistični kompleks z ribogojnico in spremljajočimi objekti. Od AC priključka....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNO, 70.000 €, 10389,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

10.389 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, veliko zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Nepremičnine - Cerkno; Prodamo večje, sončno posestvo v vasi Bukovo, kjer lahko uživate v naravi in svežem zraku. Lokacija je primerna za družinsko hišo, počitniško domovanje ali....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 49.000 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

3.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Prodaja zazidljive parcele z gradbenim dovoljenjem – Šulinci, Prekmurje (3595 m²) Na mirni lokaciji v vasi Šulinci (občina Gornji Petrovci) prodam večjo zazidljivo parcelo v izmeri 3595 m² z že pridobljenim in pravnomočnim gradbenim....