• GoHome Professional
nepremicnine.net vsaj 780 m2 najceneje do 5 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net vsaj 780 m2 najceneje do 5 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net vsaj 780 m2 najceneje do 5 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net vsaj 780 m2 najceneje do 5 eur/m2" je bilo najdenih 214 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 740 m2 (malo manjši)
    • 820 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 4 eur/m2 (malo cenejši)
    • 5 eur/m2 (malo dražje)
    • do 237 eur
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • gradbeno dovoljenje
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KUBED, 14.000 €, 3565,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklop najboljših kmetijskih zemljišč v velikosti 3.565 m2. Zemljišča so ravna in pravilnih oblik, kar zagotavlja lahko obdelavo. LOKACIJA Nahajajo se v Kubedu, v neposredni bližini vasi. Do njih pelje urejena poljska....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 1.000 €, 1000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.237 €, 1237,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1.237 m2 na odlični lokaciji v centru Polzele. Za gradnjo na zemljišču je že pridobljeno gradbeno dovoljenje za 532,70 m2 stanovanjske površine, plačan komunalni prispevek ter vsi komunalni priključki. Zemljišče je zemljiškoknjižno urejeno in....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net vsaj 780 m2 najceneje do 5 eur/m2'
18.000 €
5.343 €
5.500 €
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Zemljišče, SENOŽEČE, 5.128 €, 2564,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 5.679 €, 1262,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

1.262 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5.679,00 EUR Parcela leži cca.450 m SZ pod Gračiščem na območju imenovanem Zagriža, na cca. 270 m nadmorske višine. Teren je dokaj položen. Dostopnost za kmetijsko mehanizacijo je zadovoljiva. V naravi gre za zatravljeno kmetijsko zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 6.000 €, 2000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetisko zemlisce je na soncni legi. prcela je ravna dostopna iz javne ceste.mozno gradnja kmetiske lope. Primerna za vrtickarje konje rejo puranov rastlnjak soncno elektrano zelo lepa prcela .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 6.000 €, 3295,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2025.,

www.indomio.si

3.295 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska parcela med zgornjim delom Družinske vasi in avtocesto. Parcela ima minimalen naklon, možnost obdelovanja z vsako kmetijsko mehanizacijo. Parcela ima uraden dostop po kolovoznih poteh, uporablja se dostop iz asfaltne ceste (cca. 50m stran od....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LESKOVEC, 6.000 €, 3405,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-31 Ogled oglasa na strani ponudnika V Veliki Varnici je na prodaj mešan gozd, v katerem prevladujejo listavci, kostanj, bukev, Velikost je 34 arov in se nahaja na dostopnem področju. Za dodatne informacije, ste vabljeni, da nas pokličete. Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Zemljišče, DRENOVEC PRI BUKOVJU, 6.000 €, 3422,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju, zemljišče 675m2, na katerem stoji ne stanovanjska stavba, zgrajena 1972, 13,5m2 in zemljišče 2.750m2, prodamo za 9.000,00 EUR. Možnost izgradnje nezahtevnega objekta ( kmečka lopa, molzišče,....

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 6.398 €, 5000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

5.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6.398,00 EUR Prodajamo parcele v deležu 7/158 Agrarne skupnosti - Selce. Parcele se prodajajo v sklopih, kot je razvidno na sliki, nakup posamičnih parcel ni mogoč. POMEMBNO PRODAJA SE ZGOLJ DELEŽ 7/158. Cena posameznega sklopa, kvadrature....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS PRI ŠMARJETI, 6.500 €, 1615,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.615 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v vinogradniškem območju. S spremembo namembnosti bi bila možna gradnja zidanice, prodamo. Cena: 6.500,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 6.500 €, 3300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v Zabukovici, občina Žalec. Zemljišče je v rahlem naklonu, in obsega 3.300 m2 obdelovalne kmetijske površine. Zemljišče se nahaja ob lokalni cesti. Vabljeni na ogled. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI STOPIČAH, 7.000 €, 4092,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

4.092 m2, posest, gozd, prodamo. Cena: 7.000,00 EUR Gozd na robu vasi. Dostop po javni poti. Možna ureditev vrta. Na sosednji parceli je vodovod in elektrika. Okoli leta 2000 je bilo zasajeno večje število smrekovih dreves. Jugozahodna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 7.155 €, 1431,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

1.431 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 7.597 €, 3039,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠOVCI, 8.124 €, 7385,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.salomon.si

Prodaja kmetijskega zemljiša, primernega za trajni nasad ,vzrejo drobnice, pašnik ,ekološko kmetovanje, postavitev bruarice.. Ta zaradi lege na hribčku nudi čudoviti razgled . Trenutno je parcela v naravi kot travnik, ki pa se lahko preorje in na njej zasadi kultura,ki bo donosna....

 
 
 
  Zemljišče, MALO TREBELJEVO, 8.500 €, 2598,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

2.598 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2598m2 v bližini naselja Malo Trebeljevo. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Parcela rahlo visi proti jugozahodu. Dostop ni urejen. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI TOMAŽ, 9.000 €, 2035,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 9.000 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, STARA SUŠICA, 9.805 €, 8171,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 10.000 €, 2750,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

2.750 m2, nezazidljiva, Gozd + Kmetijsko zemljišče v Rošpohu. Parcela je v naklonu. Dejanska raba vinograd, kmetijska zemljišča in gozd, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 11.500 €, 2123,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTRUPERT, 11.900 €, 5322,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

5.322 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče, Šentrupert Laško-Šentjur, prodamo. Cena: cca 12.990,00 EUR Prodamo čudovito nezazidljivo zemljišče v izmeri 5322 m², ki se nahaja v mirnem in slikovitem okolju. Zemljišče je idealno za vse, ki si želijo pobega iz mestnega vrveža in iščejo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2