• GoHome Professional
nepremicnine.net zadnjih 14 dni do 150 m2 padla ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net zadnjih 14 dni do 150 m2 padla ce - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net zadnjih 14 dni do 150 m2 padla cena do 270000 eur najdražje študentki

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 14 dni do 150 m2 padla cena do 270000 eur najdražje študentki" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.891 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 250000 eur (malo cenejši)
    • 280000 eur (malo dražje)
    • do 4800 eur/m2 (povprečna cena)
  •  Po lastnostih
    • parkirno mesto
    • drugo nadstropje
    • terasa
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 278.000 € na 269.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MEKINJE, 269.000 €, 55,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 278.000 €
20.05.2026 - 269.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-1 (od skupaj 1)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.