Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "poslovni prostor ljubljana padla cena do 140000 eur" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.862 €/m2
Omeji iskanje
Spremembe cen iz 85.000 € na 83.000 €
z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
02.04.2026.,
www.indomio.si
29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si