• GoHome Professional
poslovni prostor padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostor padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostor padla cena

  • Za iskalni niz "poslovni prostor padla cena" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.653 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 170 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 110.000 € na 99.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, SEŽANA, 99.000 €, 38,70 m2 cca 2560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 110.000 €
16.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični in frekventni lokaciji na Terminalu v Sežana prodamo poslovni prostor, ki je bil leta 2024 prenovljen in funkcionalno preurejen v prijetno 1-sobno stanovanje, primerno za bivanje ali investicijo za kratkoročno oddajanje. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 126.000 € na 118.000 € z dne 30.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, RADOVLJICA, 118.000 €, 60,70 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2025 - 118.000 €
22.09.2025 - 126.000 €
30.03.2026 - 118.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'poslovni prostor padla cena'
375.000 €
80.000 €
1.366.951 €
 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 309.780 € na 275.360 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KAMNIK, 275.360 €, 172,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 378.400 €
11.03.2026 - 309.780 €
06.05.2026 - 275.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

172,1 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, prodamo. Cena: 275.360,00 EUR Kamnik, na vidni lokaciji prodamo dvoetažni poslovni prostor v izmeri 172,10 m2. Poslovni prostor se nahaja v pritličju (96,90 m2) in delno v nadstropju (75,20 m2) stanovanjsko poslovnega objekta,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 825.000 € na 780.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 780.000 €, 343,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.03.2026 - 825.000 €
21.05.2026 - 780.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 1998, 785 m2 zemljišča, parkirišče, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V Mostah, med Očesno kliniko in Zdravstvenim domom Moste, prodamo stavbo z dvema zemljiščema. Po podatkih geodetske uprave znaša bruto površina stavbe 343 m2, zemljišči skupaj....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 990.000 € na 950.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KOSEZE, 950.000 €, 351,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 990.000 €
10.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

351,2 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji trgovskega lokala na naslovu Celovška cesta 150 v Ljubljani. Lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, v izmeri 351,20 m2 (podatki GURS). Prodajna cena je 950.000,00 EUR....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 759,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

759,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, 6.036 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, proizvodni prostor, zgrajen 1990, ki obsega proizvodni prostor s površino 365,1m2, tehnični prostor s površino 13,3m2, poslovni prostor ( pisarna)....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 170.000 € na 155.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PUCONCI, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.05.2025 - 170.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Pomurska – Puconci, zgrajeno l. 2002, 1. nadstropje v poslovni stavbi, skupna površina 43,80 m2. Cena: 155.000 EUR. V eni izmed večjih pomurskih občin, v vasi Puconci, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi, ki predstavlja center....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 158.000 € na 135.000 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, NOVO MESTO, 135.000 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 158.000 €
25.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

68,2 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 2025, mansarda, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu, na Kandijski cesti, posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v skupni velikosti 68,20 m2 (62,3 m2 in kleti 5,9 m2). Prostor se nahaja v mansardi, v poslovno stanovanjskem objektu,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 950.000 € na 800.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MIRNA, 800.000 €, 770,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 950.000 €
24.03.2026 - 800.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

770 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1100, adaptiran l. 1990, 7,67 m2 zemljišča, Grad Mirna je eden lepših in redkih delno obnovljenih kulturnih spomenikov srednjeveške arhitekture v Sloveniji, ki je nastal že proti koncu 11. stoletja. Med drugo svetovno vojno je bil grad požgan in....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 224.860 € na 216.683 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 216.683 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.07.2025 - 224.860 €
27.03.2026 - 216.683 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

216,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1999, pritličje, Odlična poslovna priložnost- VIP pisarne. Za neverjetnih 1041 EUR/m2 lahko dvignete kakovost vašega posla na višjo raven. Rezervirajte svoj kvadrat še danes, prodamo. Cena: 999,00 EUR/m2 VELIKONOČNA POSLOVNA....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled