• GoHome Professional
prodaja nepremičnin ljubljana Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • prodaja nepremičnin ljubljana Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - prodaja nepremičnin ljubljana Najnovejše

  • Za iskalni niz "prodaja nepremičnin ljubljana najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 797 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 540.000 €, 233,90 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-205 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubljani v naselju Trnovo je naprodaj stanovanjska hiša in 2 ločeni stanovanji v pritličju. Če iščete hišo za večjo družino ali za oddajanje, je to hiša za vas. Hiša sestoji iz 3 etaž. Glavni bivalni del je v 1. nadstropju,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 69.000 €, 26,50 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.dom-in.si

26,5 m², pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 135.000 €, 3700,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

IG , IŠKA , Parcela v naravnem okolju na robu parka Natura 2000, ob bistri rečici z tolmunom (možno kopanje), v bližini plezališče z varovanimi smermi, veliko pešpoti ter gozdnih cest za kolesarjenje, le 14 km od centra Ljubljane (Tromostovje). Izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 1.500.000 €, 1500,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo proizvodne prostore, ki se nahajajo v 1. nadstropju poslovne stavbe v industrijski coni v Stegnah. Prostori so trenutno v uporabi kot proizvodni prostori, manjši del pa ima urejene pisarne. Prostori se lahko tudi uredijo za drugo namembnost. Imajo velik potencial za preureditev....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v slepi ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 215m² , sama hiša pa 163m² . Moderna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • prodaja nepremičnin ljubljana (381)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr