• GoHome Professional
stanovanja kranj najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • stanovanja kranj najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - stanovanja kranj najdražje

  • Za iskalni niz "stanovanja kranj najdražje" je bilo najdenih 25 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.327 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 330000 eur (povprečna cena)
    • do 400000 eur
    • do 3300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Prodamo etažno stanovanje (73m²) z vrtom (70 m²) garažo (16m²) in funkcionalno zemljišče v deležu, ki pripada temu stanovanju. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 379.000 €, 107,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'stanovanja kranj najdražje'
315.000 €
344.097 €
329.000 €
  Stanovanje, KRANJ, 375.000 €, 68,70 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m². .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 359.000 €, 128,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-118 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 334.000 €, 71,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 329.000 €, 83,80 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

V Kranju, na Planini II.(Ul.Rudija Papeža) prodamo 3-sobno stanovanje, predelano v štiri sobno v neposredni bližini šole, vrtca, lekarne, pošte, trgovskih centrov. Stanovanje meri 83,8 m² (uporabna površina 73,7 m²) in se nahaja v 1.nadstropju osemnadstropne stavbe. Razporeditev:....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 319.000 €, 83,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju, Planina 2 posredujemo pri prodaji 3- sobnega prostornega stanovanja v izmeri 83,8 m2, ki se nahaja v prvem nadstropju 1/8 stanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene leta 1983. Stanovanje je preurejeno v 4-sobno in se ponaša z dobro razporeditvijo prostorov.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 287.000 €, 88,90 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Na Bleiweisovi cesti v Kranju 13. nadstropju večstanovanjskega bloka, svetlo, prostorno, delno prenovljeno in opremljeno štirisobno stanovanje v velikosti 88,90 m2 – PRODAMO. Skupna površina po podatkih Gurs-a je 88,90 m2 in obsega: - velik prostoren hodnik, - kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 265.000 €, 72,90 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Kranj - Planina 2, prodamo prostorno atrijsko stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 83,60 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo prostorno in svetlo trosobno stanovanje, s 83,6 m2 stanovanjske površine. Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, spalnico, kopalnico in še eno večjo sobo (30 m2), ki jo je možno pregraditi....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja so etažirana. Priključki so skupni. Pripada 289 m² zemljišča. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

63,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1950, VP/2 nad., kranj, 2 sobno stanovanje z atrijem, teraso in garažo, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V Kranju na odlični lokaciji, je naprodaj 2 sobno stanovanje v visokem pritličju večstanovanjske hiše (5 stanovanj). Stanovanje je zelo prijetno, svetlo....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

45,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/3 nad., prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Na odlični in zelo iskani lokaciji na Planini 1 v Kranju, na Gogalovi ulici, prodamo funkcionalno in prijetno 2-sobno stanovanje, ki je bilo smiselno preurejeno v 3-sobno. S tem je prostor bolje izkoriščen....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

73,27 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1750, 1. nad., V strogem centru Kranja ponujamo v prodajo prostorno 3-sobno stanovanje, v 1. nadstropju dvostanovanjskega objekta, izredno svetlo, orientirano na SZ, prostorno, delno adaptirano v letu 2016, funkcionalen tloris, parkiranje v centru mesta....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 165.000 €, 67,60 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo polkletno dvosobno stanovanje, ki je lahko tudi trosobno ali pa se ga predela v dve garsonjeri. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 150.000 €, 76,80 m2 cca 1950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

61 m3 bivalne površine, ki obsega: hodnik, kopalnica, dnevno bivalni prostor s kuhinjo in jedilnico, 2 spalnici. Kleti je 15m3 do katere dostopate iz hodnika. Pred hišo je zelenjavni vrt. Stanovanje ima tudi 3 parkirna mesta. Lahko je tudi možnja menjava za garsonjero ali enosobnim....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-24 (od skupaj 24)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

• stanovanja Ljubljana
  • prodaja nepremičnin ljubljana