• GoHome Professional
šoštanj čim manjše padla cena vsaj 60 m2 pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • šoštanj čim manjše padla cena vsaj 60 m2 pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - šoštanj čim manjše padla cena vsaj 60 m2 pritličje

  • Za iskalni niz "šoštanj čim manjše padla cena vsaj 60 m2 pritličje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+11%

Spremembe cen iz 70.000 € na 77.500 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 70.000 €
23.04.2026 - 77.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Video posnetek na: https://youtu.be/E9jVU5bckf8 Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-157 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA AZALEJA - PRENOVLJENA 2023 - MODERNO V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 480.000 €, 629,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-14 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjske hiše v naselju Ravne v občini Šoštanj. Objekt je bil zgrajen leta 1982, obnovljen pa leta 2014. Stoji na 1.567 m2 v celoti zazidljivem zemljišču, na lepi sončni lokaciji ob gozdu.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • šoštanj čim manjše vsaj 60 m2 pritličje (5)
  • šoštanj čim manjše padla cena vsaj 60 m2 (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.