• GoHome Professional
štajerska padla cena - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • štajerska padla cena - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - štajerska padla cena

  • Za iskalni niz "štajerska padla cena" je bilo najdenih 55 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.238 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 230 m2
    • 270 m2
  •  Po ceni
    • do 80000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-13%

Spremembe cen iz 235.000 € na 205.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBRNA, 205.000 €, 92,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 235.000 €
10.03.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

92,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, 590 m2 zemljišča, P+M, Čudovita zgodovinska hiša v Dobrni na prodaj, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Na prodaj je očarljiva hiša, ki vabi k raziskovanju svojega pristnega zgodovinskega šarma in modernega udobja. Nahaja se v....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 260.000 € na 217.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PTUJ, 217.000 €, 154,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.12.2025 - 260.000 €
13.02.2026 - 217.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

154,5 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1971, 870 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Na Ptuju v gospodarski coni prodamo vzdrževano hišo z letnico gradnje 1971, razgibanega tlorisa etažnosti K+P+M, skupne površine 154,50 m2. Stoji na skupno 870 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 267.000 € na 249.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 249.000 €, 227,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 267.000 €
12.04.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

227,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2010, 649 m2 zemljišča, Hiša na mirni lokaciji v Slovenskih KonjicahNa izjemni in mirni lokaciji v neposredni bližini centra Slovenskih Konjicah vam predstavljamo samostojno hišo s skupno površino 168,3 m2 ter zemljiščem v velikosti....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 349.000 € na 299.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VOJNIK, 299.000 €, 254,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 349.000 €
28.03.2026 - 299.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

254,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2002, 376 m2 zemljišča, K+P, Prostorna vrstna atrijska hiša v Arclinu, Vojnik, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Na voljo je vrstna atrijska hiša v idiličnem naselju Arclin, Vojnik, v regiji Savinjska, Slovenija. Ta prostorna nepremičnina,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 325.000 € na 299.999 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KICAR, 299.999 €, 209,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.11.2025 - 340.000 €
10.02.2026 - 325.000 €
05.05.2026 - 299.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2025.,

www.indomio.si

209,9 m2, atrijska, zgrajena l. 2008, 2.618 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 299.999,00 EUR V razpršenem, mirnem delu naselja Kicar (okolica Ptuja) prodamo sodobno, podkleteno atrijsko hišo, skupne površine 209,90 m2, letnica gradnje 2008. Stoji na skupno 2.618 m2, delno stavbnega....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 481.000 € na 469.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 469.000 €, 126,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2026 - 481.000 €
23.04.2026 - 469.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 1.649 m2 zemljišča, P+M, V naselju Rečica ob Paki prodamo novejšo atrijsko hišo z veliko parcelo, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR V naselju Rečica ob Paki posredujemo pri prodaji novejše atrijske - pritlične hiše, ki leži na povsem ravni parceli.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-55 (od skupaj 55)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!