• GoHome Professional
štajerska urejeno do 190 m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • štajerska urejeno do 190 m2 terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - štajerska urejeno do 190 m2 terasa

  • Za iskalni niz "štajerska urejeno do 190 m2 terasa" je bilo najdenih 25 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.169 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 190000 eur (povprečna cena)
    • do 230000 eur
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 170.000 €, 164,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-237 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji, v objemu narave je naprodaj obnovljena, prenovljena in opremljena družinska hiša z večjim zemljiščem. Če iščete urejeno hišo na obrobju mesta, z možnostjo samooskrbe je to hiša za vas! Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 260.000 €, 177,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

177,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2016, 316 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Urejena in prostorna hiša v vasi Puščava pri Mokronogu V mirni dolenjski vasi Puščava, v neposredni bližini Mokronoga, zastopamo pri prodaji prostorne, kakovostno grajene in....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BRASLOVČE, 750.000 €, 169,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

169,6 m2, večji poslovni kompleks, s prehrano, zgrajen l. 1973, 2.866 m2 zemljišča, pritličje, Jezerska Posest Braslovče, prodamo. Cena: cca 750.000,00 EUR NAPRODAJ: Picerija Vorano vrhunska investicijska priložnost ob Braslovškem jezeru Na izjemni lokaciji neposredno ob Braslovško....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'štajerska urejeno do 190 m2 terasa'
235.000 €
252.000 €
55.000 €
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-157 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA AZALEJA - PRENOVLJENA 2023 - MODERNO V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 229.000 €, 134,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2003, 425 m2 zemljišča, K+P+M, prijetna, družinska hiša, odlična lokacija, velik potencial, urejeno naselje, 3 etaže, vrt, urejena okolica, pogled, terasa, bližina vrtca, šole, knjižnice, 134 neto m2, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 234.000 €, 134,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2003, 425 m2 zemljišča, K+P+M, prijetna, družinska hiša, odlična lokacija, velik potencial, urejeno naselje, 3 etaže, vrt, urejena okolica, pogled, terasa, bližina vrtca, šole, knjižnice, 134 neto m2, prodamo. Cena: 234.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 300.000 €, 126,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.196 m2 zemljišča, Dva objekta na sončni legi Slivniškega Pohorja.Na približno 700 m nadmorske višine je na voljo stanovanjska hiša s samostojnim dodatnim objektom, v katerem se nahajata delavnica in garsonjera. Nepremičnina stoji na parceli....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 320.000 €, 113,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

113,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1961, pritličje, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR PRILOŽNOST! Imate poslovno idejo na področju turizma ali gostinstva? Ponujamo vam odlično priložnost za nakup poslovnih prostorov, ki po podatkih GURS predstavljajo gostinski obrat. Uporabna površina....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 235.000 €, 113,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Šentilj (Šentilj v Slovenskih goricah), zgrajeno l. 2024, pritličje, neto bivalna površina 113,10 m2, od tega 60,50 m2 bivalni prostor, 28,00 m2 terasa, 11,60 m2 shramba v kleti, 13,00 m2 pokrito parkirno mesto. Cena: 235.000 EUR. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

97,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 905 m2 zemljišča, P+1, hiša z velikim zemljiščem, dvema garažama in gospodarskim poslopjem na izjemni lokaciji. hiša meri 97,4 m2 neto tlorisne površine in stoji na čudoviti v celoti zazidljivi parceli v velikosti 905 m2. skozi leta je bila redno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

93,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2025, 1. nad., v celoti adaptirano, tlorisno, razgibano stanovanje, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja v osrčju Rogaške Slatine, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 78,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

78,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine, od....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 255.000 € na 245.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 255.000 €
26.03.2026 - 245.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

69,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2007, 1/4 nad., prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Spoštovani, Prodamo vrhunsko 2,5-sobno stanovanje z veliko pokrito teraso, ki se nahaja v 1.nadstropju bloka z dvigalom. Odličen razpored prostorov po podatkih GURS obsega 78,60m2 neto tlorisne površine,....

 
 
 
  Hiša, PLEŠIVEC, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

60 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2018, 6.961 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Na mirni lokaciji Plešivec v občini Velenje je na voljo samostojna hiša s skupno površino 60 m2, ki leži na prostornem zemljišču v izmeri 6.961 m2 (755 m2 površin razpršene poseljenosti,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-24 (od skupaj 23)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled