• GoHome Professional
štajerska urejeno vsaj 190 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • štajerska urejeno vsaj 190 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - štajerska urejeno vsaj 190 m2

  • Za iskalni niz "štajerska urejeno vsaj 190 m2" je bilo najdenih 192 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 853 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 67000 eur
    • do 84000 eur (povprečna cena)
    • do 100000 eur
    • do 843 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, CELJE, 1.550.000 €, 712,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

712,3 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1776, adaptiran l. 2025, turistično-nastanitveni objekt v centru Celja, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR V starem mestnem jedru Celja, med Slovenskim ljudskim gledališčem in mestno tržnico, se nahaja turistično-nastanitveni objekt Vila....

 
 
 
  Zemljišče, SENČAK PRI JURŠINCIH, 54.900 €, 17070,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

17.070 m2, kmetijsko zemljišče, Na sončni legi v osrčju Slovenskih goric, v naselju Senčak pri Juršincih, se prodaja izjemno lepo urejen in popolnoma ograjen bio-eko sadovnjak skupne površine po podatkih GURS-a 17070 m2. Celotno posestvo je zasnovano z mislijo na kakovostno pridelavo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 119.000 €, 6569,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2025.,

www.indomio.si

6.569 m2, zazidljiva, *Zemljišče na odlični lokaciji, *delno stavbno (3.538 m2), delno kmetijsko (3.031 m2), *komunalno urejen, *dobra investicijska priložnost za razvoj zemljišča, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Zemljišče za investicijo, 6.569 m2, Šmarje pri Jelšah - Šerovo Na lepi....

 
 
 
  Zemljišče, SODINCI, 435.000 €, 3200,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.indomio.si

3.200 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Donosna ekološka kmetija z novejšo hišo, 4.000 grmi malin in možnostjo širitve proizvodnje, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V osrčju Slovenije, v valoviti vinorodni pokrajini v bližini zgodovinskega Ptuja, je naprodaj edinstvena ekološka kmetija,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LAŠKO, 998.000 €, 1465,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.465 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 3.250 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 998.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO – STANOVANJSKI OBJEKT Z NAJEMNIKI, 1.465 m², P+N+M, VEČJE PARKIRIŠČE Prodamo poslovno – stanovanjski objekt z urejenimi funkcionalnimi zemljišči in večjim parkiriščem....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 462.000 €, 3857,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

3.857 m2, za investicijo, Stavbno zemljišče za večstanovanjske stavbe, prodamo. Cena: cca 462.000,00 EUR Na izjemni in hitro razvijajoči se lokaciji v naselju Bukovžlak posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni izmeri 3.857 m², ki predstavlja odlično investicijsko priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VURBERK, 55.000 €, 575,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela s PGD projektom, komunalni priključki ob/na parceli, mirna in sončna lokacija, odprt pogled, pod gradom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR PRODAMO parcelo: UE Maribor, Duplek, Vurberk Mikrolokacija: Parcela se nahaja čez cesto od naslova Vurberk 36,....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRUNŠVIK, 350.000 €, 728,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

728,6 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 1.844 m2 zemljišča, 1/1 nad., Na mirni lokaciji v Brunšviku pri Staršah prodamo večnamensko delavnico (728,6 m2) z zemljiščem 1.844 m2. Objekt nudi delavnico, pisarne, skladišče in neizdelano podstrešje za širitev. Klasična gradnja, višina stropov....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 750.000 €, 1036,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

1.036 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2010, 1.332 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR PRILOŽNOST! POSLOVNO-STANOVANJSKI OBJEKT ZA VAŠO POSLOVNO IDEJO! Za informacije pokličite 031641040. Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo večji poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, APAČE, 44.225 €, 1525,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.525 m2, zazidljiva, Lokacija izstopa predvsem zaradi svoje lege na robu naselja, ki nudi več zasebnosti, odprt razgled in mir, hkrati pa omogoča hiter dostop do vsakodnevnih storitev in prometnih povezav. Parcela je primerna za vse, ki iščejo urejeno okolje za gradnjo doma ali dolgoročno....

 
 
 
  Zemljišče, RESNIK, 250.000 €, 1961,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

1.961 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče z gradbenim dovoljenjem nune - rogla, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izjemnega stavbnega zemljišča na eni izmed najbolj iskanih turističnih lokacij v Sloveniji na Rogli. Zemljišče v skupni izmeri 1961 m² se....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 121.500 €, 643,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

643 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 121.500,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo redko priložnost za nakup zemljišča na eni izmed najbolj iskanih lokacij v Celju na Babnem. Zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel, od katerih predstavlja večja parcela 540m2 in manjša parcela....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST v Mariboru. V Industrijski Coni Studenci prodamo Poslovno-Skladiščni Objekt po ZNIŽANI CENI. Na voljo je poslovno-skladiščni objekt na atraktivni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, ROGAŠKA SLATINA, 750.000 €, 761,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 72.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 V Šmartnem v Rožni dolini, na eni izmed prijetnejših in sončnih lokacij, posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti približno cca 1.000 m². Parcela se nahaja v urejenem in mirnem okolju, kjer se prepletata zasebnost....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-192 (od skupaj 192)

<< <1 2 3 4 5> >>