Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "170 m2 najnovejše dvorišče" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 556 €/m2
Omeji iskanje
Danes,
www.indomio.si
180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si