• GoHome Professional
do 140 eur/m2 700 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • do 140 eur/m2 700 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - do 140 eur/m2 700 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "do 140 eur/m2 700 m2 čim manjše" je bilo najdenih 71 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 79 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 660 m2 (malo manjši)
    • 740 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 133 eur/m2 (malo cenejši)
    • 147 eur/m2 (malo dražje)
    • do 7000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Več parcel za individualno gradnjo eno ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: cca 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 47.400 €, 632,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

632 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Dodaten opis V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'do 140 eur/m2 700 m2 čim manjše'
45.000 €
80.000 €
60.500 €
  Zemljišče, VRTOJBA, 86.000 €, 633,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

633 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, gradbena parcela v bližini avtoceste, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča površine 633 m2 v Vrtojbi, v neposredni bližini AC priključka. Parcelo odlikuje mirna, zelena okolica ob robu naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 90.000 €, 637,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 48.075 €, 641,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

641 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče na razpolago, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so razvidne iz priloge....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 31.500 €, 643,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lepa lokacija za gradnjo hiše ali vikenda. Locirana je ob gozdu in ob vasi, do Ljubljane pa je cca. 30min vožnje. .

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 72.000 €, 658,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, v urejenem naselju s hišami, v bližini centra mesta, parcela je v nagibu proti jugu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Lokacija: v urejenem naselju z dobro prometno dostopnostjo do centra mesta in avtoceste. V bližini so trgovine, center mesta, tovarna Krka. Možna je....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Obstoječi objekt z zemljiščem za individualno gradnjo ali investicijo - naprodaj v celoti kot del simetrične celote, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih....

 
 
 
  Zemljišče, OŠEVLJEK, 50.325 €, 671,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

671 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, JAGODJE, 58.000 €, 675,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

675 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR JAGODJE NAD IZOLO – OLIČNIK Z ODPRTIM POGLEDOM NA MORJE V Jagodju nad Izolo je naprodaj kmetijska parcela velikosti 675 m², na kateri raste približno 20 oljk. Parcela se nahaja tik ob asfaltirani cesti in je enostavno dostopna....

 
 
 
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 73.000 €, 678,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

678 m2, zazidljiva, Sončna, rahlo dvignjena, zazidljiva parcela na robu naselja, blizu narave, vendar še vedno blizu šole, vrtca, dostop v polovični solastnini s sosedom, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR Parcela se nahaja v mirnem in zelenem okolju, idealnem za gradnjo družinske hiše....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, ČREŠNJEVCI, 15.500 €, 692,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-83 Ogled oglasa na strani ponudnika ČREŠNJEVCI- zazidljiva parcela, PARCELA Črešnjevci ČREŠNJEVCI naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 692 m2 . Vrsta namenska raba: površine razpršene poselitve. V naselju Črešnjevci, je naprodaj zazidljiva parcela; v bližini....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.900 €, 698,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak v naravi, na urejeni ulici, z lepim razgledom in lego ki je obsijana s soncem? V nakup ponujamo 698 m² odlično parcelo (100% stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 49.000 €, 700,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji stavbnega zemljišča v Selu. Na robu vasi v mirnem predelu se nahaja zazidljivo zemljišče velikosti 700m2. Zemljišče na deloma dvignjeni lokaciji ponuja....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m2. Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 75.000 €, 701,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, ob Pionirski cesti, ulica Na Griču prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 701,00 m2. Po namenski rabi gre za stanovanjske površine (SS). Nahaja na odlični lokaciji na robu naselja enodružinskih hiš v neposredni bližini vrtca in osnovne šole Dolenjske Toplice ter....

 
 
 
  Zemljišče, DUPLEK, 35.000 €, 702,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-499 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku je na voljo 702 m2 zazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, 3 min do OŠ Duplek, 15 minut vožnje do Ptuja, cca 20 minut do Maribora, 25 min do Slovenske Bistrice. Nahaja se v naselju, ob in na parceli komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 65.000 €, 703,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

703 m2, zazidljiva, 789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 84.480 €, 704,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

704 m2, zazidljiva, le 8 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje, z narejenim izkopom, prodamo. Cena: 84.480,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v naselju Peč, le 8 minut vožnje od avtocestnega izvoza Grosuplje. Izkop je že narejen, kar zmanjša stroške priprave parcele za gradnjo.....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 20.416 €, 704,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela je v naklonu, .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 95.000 €, 707,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-135 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Slivnica, občina Hoče-Fram prodamo stavbno zemljišče v velikosti 707 m2. Zemljišče se nahaja v slepi ulici v središču naselja, Dostop do zemljišča je neposredno iz asfaltirane občinske ceste. Zemljišče je popolnoma....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 46.000 €, 714,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

714 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v mirnem okolju, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup zazidljivega zemljišča, novo na trgu, v Mestnem vrhu. V celoti zazidljivo zemljišče se razprostira na skupni površini 714 kvadratnih metrov,....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 15.000 €, 716,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

716 m2, zazidljiva, Zemljišče v območju razpršene gradnje v Spodnjem Slemenu, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR V naselju Spodnji Slemen, ki se nahaja 2,5 km od Selnice ob Dravi, prodamo parcelo v območju stavbnih zemljišč. Parcela je v naravi zasajena z drevesi (oreh) in je pod naklonom.....

 
 
 
  Zemljišče, DUPLEK, 57.360 €, 717,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-452 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ravnega, sončnega zazidljivega zemljišča, v velikosti 717 m2. Zemljišče se nahaja v novem nastajajočem naselju ob šoli. Vsi priključki se nahajajo v neposrednji bližini parceli, dostop do parcele je....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 69)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!