• GoHome Professional
do 76000 eur do 950 m2 zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • do 76000 eur do 950 m2 zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - do 76000 eur do 950 m2 zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "do 76000 eur do 950 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 23 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 995 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 900 m2 (malo manjši)
    • 1000 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 72000 eur (malo cenejši)
    • 79000 eur (malo dražje)
    • do 734 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'do 76000 eur do 950 m2 zadnjih 14 dni'
28.000 €
25.000 €
75.600 €
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, ARDRO POD VELIKIM TRNOM, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

74,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.801 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Idilična zidanica s čudovitim razgledom pri Krškem - Ardro pod Velikim Trnom. Iščete mir, naravo in domačo zavetje? Ta edinstvena zidanica, skrita v mirnem okolju z veličastnim razgledom na okolico,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

36 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1987, 1.704 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lep vikend-hiša v naravi blizu Šentjurja - v kraju Bodrež z veliko parcelo naprodaj. Ponujamo vam priložnost nakupa lepega vikenda v mirnem kraju Bodrež, le nekaj minut....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 75.000 €, 24,20 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

V Brežicah je naprodaj pritlično 1 sobno stanovanje , ki se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji z vso potrebno infrastrukturo na dosegu roke. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 36.360 € na 39.360 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 39.360 €, 20,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.05.2026 - 36.360 €
05.05.2026 - 39.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

20,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1981, 3/3 nad., garsonjera na odlični lokaciji črna na koroškem, prodamo. Cena: 39.360,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v Črni na Koroškem je naprodaj funkcionalna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost za bivanje ali investicijo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 

Ste opazili napako?