• GoHome Professional
dvosobno LJUBLJANA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • dvosobno LJUBLJANA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - dvosobno LJUBLJANA

  • Za iskalni niz "dvosobno ljubljana" je bilo najdenih 29 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.269 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 360000 eur
    • do 460000 eur (povprečna cena)
    • do 550000 eur
    • do 4600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 324.000 €, 61,20 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.visa.si

V Lj- Šentvidu na mirni lokaciji umaknjeni od hrupa je naprodaj funkcionalno dvosobno stanovanje v izmeri 62,10m² s kletno shrambo v izmeri ca 4m², ki se nahaja v 1. nadstropju nizkega urejenega in redno vzdrževanega stanovanjskega objekta. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'dvosobno ljubljana'
264.000 €
155.000 €
309.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo 2-3 sobno stanovanje v Centru ali bližini centra. Cena do 120000€. Zasebna ponudba. Hitro placilo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 265.000 €, 45,00 m2 cca 5890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

45,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1961, 3/4 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR Na mirni in vse bolj zaželeni lokaciji v Črnučah prodamo prijetno in svetlo dvosobno stanovanje. Odlikuje ga funkcionalen tloris, ki obsega predprostor, dnevnobivalni prostor s kuhinjo, spalnico ter kopalnico.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 376.000 €, 88,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1932, adaptirano l. 2020, 1/3 nad., prodamo. Cena: 376.000,00 EUR Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m2 in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m2. Stanovanju pripada še večja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 310.000 €, 52,00 m2 cca 5960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 310.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 243.000 €, 44,00 m2 cca 5520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

44,8 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., posredujemo pri prodajio enoinpolsobnega stanovanja, ki je predelano v manjše dvosobno stanovanje, obsega spalnico, ločeno jedilnico (možnost uporabe kot otroška soba), dnevno bivalni prostor, kuhinjsko nišo in manjši....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 245.000 €, 47,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

245 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 2017, 1. nad., Na prodaj: Ekskluzivno 2-sobno stanovanje - Simfonija elegance in dizajna, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR V najlepšem delu Bežigrada, na prestižni Apihovi ulici, v meščanski vili s petimi izbranimi stanovanji, vam predstavljamo....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 268.000 € na 258.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 258.000 €, 42,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 268.000 €
14.05.2026 - 258.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 258.000,00 EUR ODLICNA LOKACIJA – VAŠE ZAVETJE V SREDISCU MESTA Redka priložnost za tiste, ki jim lokacija pomeni vse! Predstavljamo vam dvosobno stanovanje (42 m²) na Taboru – kosu mesta, kjer utrip prestolnice diha skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 319.000 €, 58,00 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

58,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, 3/9 nad., Na odlični lokaciji blizu centra mesta je naprodaj izjemno svetlo dvosobno stanovanje z zelo dobrim tlorisom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Nahaja se v večstanovanjskem objektu Plava laguna, kjer je vsa potrebna infrastruktura dosegljiva....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

takoj vseljivo .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2-sobno, 2,5-sobno, Iščemo za 3 člansko družino, ki je prodala svojo hišo. Lokacija; Ljubeljska ulica, Obirska ulica, Česnikova ulica, Majde Vrhovnikova, Kebetova, Runkova ulica, kupimo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2019.,

www.kvadratnimeter.si

2-sobno, 2,5-sobno, takoj, za štiričlansko družino, kupimo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2-sobno, ali 2.5 sobno, za znano stranko iščemo, za nakup, lokacija Lj-Bežigrajski dvor ali bližina, zaželjeno parkirišče ali možnost parkiranja/dovolilnica, pokličite za ogled, kupimo. .