Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "hiša na obali" je bilo najdenih 154 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.061 €/m2
Omeji iskanje
12.02.2026.,
www.indomio.si
140,7 m2, hiša, zgrajena l. 1800, 723 m2 zemljišča, V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski fontani istrska kamnita hiša, prodamo. Cena: 357.000,00 EUR V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski in Oljčni fontani istrska kamnita hiša. Na prodaj je čudovita....
03.03.2026.,
www.indomio.si
180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....
05.06.2024.,
www.indomio.si
344,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 1999, 33.500 m2 zemljišča, P+1, koštabona - hiša+gosp. objekt (veliko posestvo), prodamo. Cena: cca 990.000,00 EUR V idilični istrski vasici Koštabona, na čudoviti, mirni in sončni lokaciji posredujemo pri prodaji večjega posestva,....
22.04.2026.,
www.indomio.si
138 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.593 m2 zemljišča, Prodaja hiše z velikim potencialom v Škocjanu, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v naselju Hudenje pri Škocjanu prodamo samostojno hišo z izjemnim potencialom, ki ponuja redko kombinacijo zasebnosti,....
27.01.2026.,
www.indomio.si
235,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1924, adaptirana l. 2007, 542 m2 zemljišča, P+1, V Parecagu prodamo dvostanovanjsko hišo z dvoriščem in parkiriščem, na odlični in dobro dostopni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR V Parecagu prodamo dvostanovanjsko....
23.05.2025.,
www.indomio.si
139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....
07.10.2025.,
www.indomio.si
79,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2014, 69,2 m2 zemljišča, P+1+M, V Sečovljah prodamo vrstno hiško s teraso, dvoriščem in pomožnim objektom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR V Sečovljah prodamo vrstno hiško s teraso, dvoriščem in pomožnim objektom.....
29.01.2026.,
www.indomio.si
194 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 554.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (6 sob, 29 ležišč, 54 m² terasa/vrt) Na vrhunski lokaciji v starem jedru Pirana je naprodaj prostorna vrstna hiša s 140 m² bivalne površine in kar 54 m² čudovite....
04.03.2026.,
www.indomio.si
272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 2.156 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 684.000,00 EUR Na izjemni lokaciji z odprtim pogledom na morje je naprodaj večja hiša, zgrajena leta 1974, ki stoji na prostorni parceli in ponuja številne možnosti preureditve ali investicije. Hiša je etažirana....
12.12.2025.,
www.indomio.si
145 m2, samostojna, zgrajena l. 1881, adaptirana l. 2003, 1.685 m2 zemljišča, P+1, idilična obnovljena istrska hiša z uporabnim dovoljenjem, v miru in zelenju z dodatnimi kmetijskimi zemljišči 95.132 m2, prodamo. Cena: cca 421.000,00 EUR Nepremičnina se trenutno v poletnih mesecih....
06.05.2026.,
www.indomio.si
103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....
Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 €
z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €
06.05.2026.,
www.indomio.si
72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....
29.01.2026.,
www.indomio.si
335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, 335 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2015, P+1+2+3+M, apartmajska hiša z 9-imi apartmaji, le 20 metrov od morja, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR Apartmajska hiša z 9-imi apartmaji,....
26.04.2025.,
www.indomio.si
121,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2021, 259 m2 zemljišča, P+1+M, ČRNI KAL - OSP; Na atraktivni lokaciji obrobja osapske doline, pod Kraškim robom, v bližini znamenite evropske plezalne stene, prodamo samostojno hišo v skupni neto izmeri 121,6 m2, na parcelah v....
18.09.2025.,
www.indomio.si
234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2020, 483 m2 zemljišča, K+P+1, IZOLA- JAGODJE; Prodamo hišo - dvojček, Izola (Jagodje); Lokacija: Jagodje, miren predel nad Izolo, 500 m od morja; Vrsta: dvojček (K+P+1); Bivalna površina: 234 m2; Parcela: 483 m2; Leto gradnje: 1990;....
26.03.2026.,
www.indomio.si
471 m2, samostojna, adaptirana l. 2012, P+1+2, Obnovljena kamnita vila, prodamo. Cena: 985.000,00 EUR Sredi pristne istrske vasice v koprskem zaledju je naprodaj obnovljena kamnita vila, obdana z dišečo mediteransko vegetacijo. Preko s kamnitimi ploščami tlakovanega vaškega trga nudi....
18.01.2022.,
www.indomio.si
128,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2008, 29 m2 zemljišča, Unikatna vrstna hiša s teraso v centru Pirana, prodamo. Cena: 600.000,00 EUR Zanimiva, leta 2008 popolnoma prenovljena hiša v samem centru Pirana. Arhitekturno dovršena prenova je vključevala unikatno zasnovo....
04.08.2025.,
www.indomio.si
362 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem.....
31.01.2026.,
www.indomio.si
462 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2002, 1.000 m2 zemljišča, K+P+1, V Bošamarinu prodamo 2-stanovanjsko samostojno hišo s pripadajočo parcelo (1.000 m2) in z garažo za 4 avtomobile. Ločeno 1-sobno stanovanje s teraso in zelenico. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 980.000,00....
25.03.2026.,
www.indomio.si
200 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1978, 148.548 m2 zemljišča, P+1, prodaja posestva Belvedur - čudovita priložnost v osrčju slovenske Istre, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Na izjemni lokaciji sredi neokrnjene narave slovenske Istre, s čudovitim odprtim razgledom vse....
02.07.2025.,
www.indomio.si
132,6 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1995, 114 m2 zemljišča, P+1+M, V Bertokih prodamo vrstno hišo, obdano z vinogradi. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: cca 330.000,00 EUR V Bertokih prodamo vrstno hišo, obdano z vinogradi. Razpored: veranda vhod in predprostor kuhinja....
Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 €
z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €
19.03.2026.,
www.indomio.si
179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....
26.11.2025.,
www.indomio.si
485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....
06.04.2026.,
www.indomio.si
234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....
18.01.2022.,
www.indomio.si
123 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2016, 150 m2 zemljišča, P+1, Naprodaj je manjša hiša z manjšo parcelo in dvema večjima terasama, lastno garažo s kletjo v centru Portoroža, le 100 m od morja, izjemna lokacija, prodamo. Cena: 595.000,00 EUR Prostorska zasnova : Ob....
11.04.2026.,
www.indomio.si
247,4 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2003, 246 m2 zemljišča, P+1+M, V Cepkih pri Kopru prodamo obnovljeno dvostanovanjsko istrsko hišo z veliko značaja, garaža, klet. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 2.500,00 EUR/m2 V Cepkih pri Kopru prodamo čudovito dvostanovanjsko....
10.04.2026.,
www.indomio.si
110,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 108 m2 zemljišča, P+1, Center Kopra - 2 stanovanji v hiši z atrijem, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR V centru Kopra, na Kmečki ulici, je naprodaj staromeščanska hiša, ki ponuja nekaj, kar je v starem mestnem jedru redko — zasebni....
08.04.2026.,
www.indomio.si
120 m2, vrstna, zgrajena l. 1920, 602 m2 zemljišča, P+1, Prodamo starejšo hišo z lepim potencialnom, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji starejše hiše potrebne obnove v naselju Čežarji pri Kopru. Obstoječa končna vrstna hiša ima po uradnih (javno dostopnih)....
05.06.2024.,
www.indomio.si
308 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 547 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša v mirnem zaledju Kopra - ŽrnjovecRazmišljate o nakupu hiše, kjer bi lahko uživali v miru in tišini, a hkrati bili blizu obalnega življenja? Predstavljamo vam izjemno priložnost v idilični....
13.05.2026.,
www.indomio.si
122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, tik ob promenadi, 50m od mandrača, 2 stanovanjska, delno obnovljena, TOP lokacija, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji,....
05.05.2026.,
www.indomio.si
213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....
29.01.2026.,
www.indomio.si
120 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, prodamo. Cena: 406.000,00 EUR Piran - HOSTEL - hiša z delujočim hostlom (5 sob, 11 ležišč) Na izjemni lokaciji v samem srcu Pirana je naprodaj urejena vrstna hiša, ki trenutno uspešno obratuje kot hostel s skupno 5 sobami in 11....
25.01.2026.,
www.indomio.si
234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....
23.04.2026.,
www.indomio.si
275,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2005, 814 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 526.000,00 EUR Na prodaj samostojna hiša v Gračišču – zasebnost, prostor in odlična lokacija. Iščete prostorno hišo z veliko zasebnosti, dodatnimi objekti in urejeno okolico? Ta samostojna....