• GoHome Professional
hiša na gorenjskem - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • hiša na gorenjskem - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša na gorenjskem

  • Za iskalni niz "hiša na gorenjskem" je bilo najdenih 98 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.470 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 210000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RADOVLJICA, 800.000 €, 539,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

539 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2013, 1.492 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše v Lescah na Gorenjskem Na prodaj je izjemna dvostanovanjska hiša v mirnem in urejenem okolju v Lescah, v neposredni bližini novega naselja Na Plani.....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 490.000 €, 230,00 m2 cca 2130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

230 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2012, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Drulovke, na vzhodnem robu Kranja, neposredno ob gozdu, se nahaja hiša, ki navzven deluje zadržano, v notranjosti pa preseneti z izjemno prostornostjo,....

 
 
 
  Hiša, ŽIROVNICA, 680.000 €, 190,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

190,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2013, 977 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR PROSTORNA, SONČNA IN VARČNA HIŠA V Žirovnici prodamo samostojno hišo s prostornim vrtom, kot ločena zazidljiva parcela. Hiša je izjemno sončna, z jugozahodno lego, ki zagotavlja....

 
 
 
  Hiša, BRITOF, 490.000 €, 325,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.indomio.si

325 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014, 850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, BRITOF, 325 m2, dvostanovanjska hiša, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2014,850 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, 3 etaže+klet, dva ločena dovoza, uporabno dovoljenje, možnost gosp.dejavnosti, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 419.000 €, 227,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

227 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2002, 507 m2 zemljišča, K+P+1+M, Na robu narave, v idiličnem in mirnem okolju Mojstrane, se nahaja izjemna hiša, ki nudi udobno bivanje ali priložnost za turistično dejavnost. Hiša, zgrajena leta 1980 in prenovljena leta 2002, se....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 359.000 €, 196,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

196,59 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 603,24 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR Prodaja: Samostojna dvo stanovanska hiša z velikim vrtom v Radovljici- Vrbnje Prodamo samostojno hišo na izjemno mirni in iskani lokaciji v Radovljici. Nepremičnina predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 395.000 €, 393,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

393,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 605 m2 zemljišča, K+VP+M, vpisano v ZK brez bremen, prevzem možen takoj, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Na prodaj je prostorna hiša v mirnem delu Zapuže, ki vas bo navdušila s svojo sončno lego, odprtim razgledom in številnimi možnostmi ureditve....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 495.000 €, 117,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

117,67 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 170,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Počitniška hiška v osrčju Kranjske Gore – razgled, mir in toplina doma Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Sloveniji – v urejenem naselju Kranjske Gore – je na voljo....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 549.000 € na 499.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BEGUNJE NA GORENJSKEM, 499.000 €, 211,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 800.000 €
04.06.2025 - 749.000 €
18.11.2025 - 649.000 €
15.01.2026 - 599.000 €
13.02.2026 - 549.000 €
01.05.2026 - 499.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Gorenjska – Radovljica (Begunje na Gorenjskem), zgrajena l. 1700, skupna površina 211,30 m2, zraven pripada še skedenj, zgrajen l. 1994 v velikosti 275,90 m2, hlev, zgrajen l. 1750 v velikosti 74,90 m2 ter dodatna manjša samostojna hiša, zgrajena l. 1935 z neto tlorisno....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 765.142 €, 217,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2022.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 1.080.000 €, 400,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 529.230 €, 177,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 260.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-142 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v znani Bežkovi vili v Kranju. Vila je bila zgrajena leta 1936, za kranjskega zdravnika in ljubitelja umetnosti dr. Jožeta Bežka, hkrati pa je ena izmed redkih enodružinskih hiš,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-98 (od skupaj 98)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!