• GoHome Professional
hiša na morju - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • hiša na morju - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša na morju

  • Za iskalni niz "hiša na morju" je bilo najdenih 92 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.185 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PIRAN, 638.000 €, 150,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2014, prodamo. Cena: 638.000,00 EUR PIRAN // prodamo hišo v bližni Trga 1. maja, v neposredni bližini plaže, odličnih restavracij, kavarn in trgovin. Hiša se prodaja z vso opremo, kot prikazano na slikah. Oprema je skrbno izbrana, v....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 480.000 €, 112,00 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

112 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše s tremi stanovanji, ki se nahaja v centru Kopra (bližina trga Muda). Nepremičnina je bila v celoti adaptirana in opremljena leta 2018....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.250.000 €, 266,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

266 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 2.691 m2 zemljišča, očarljiva vila nad koprom, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Koper – razgledna vila na izjemni lokaciji na velikem razglednem zemljišču Na eni najlepših in najbolj dominantnih razglednih leg nad Koprom prodamo prostorno vilo,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 435.000 €, 130,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

130 m2, vrstna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2016, 122 m2 zemljišča, P+1, V Kortah nad Izolo prodamo obnovljeno vrstno hišo z dvema ločenima stanovanjema, atrij, terasa in parkirišče. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V slikoviti vasici Korte nad Izolo prodamo....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 492.000 €, 122,00 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, top lokacija, 2 stanovanjska, priložnost za investiranje, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji, saj je promenada oddaljena....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

q .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-92 (od skupaj 92)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!