• GoHome Professional
hiša ob 115 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiša ob 115 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiša ob 115 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "hiša ob 115 m2 čim manjše" je bilo najdenih 122 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.953 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 120 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MEŽICA, 225.000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-532 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja v urejenem naselju v Mežici. Vsebuje 2 parceli, ki sta zazidalni v skupni izmeri 570 m2 (442+128). Na manjši parceli stoji dodatni zidan objekt z dovoljenjem, do katerega se dostopa ob hiši ali malce pod prvo....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, Po dogovoru, 103,60 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2024.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 58.000 € na 55.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VELIKA GOBA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.11.2024 - 70.000 €
28.04.2025 - 63.000 €
02.02.2026 - 58.000 €
09.03.2026 - 55.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2024.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Stanovanjska hiša je zgrajena do III. podaljšane gradbene faze s čudovitim razgledom na dolenjsko gričevje, mirno vaško okolje. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiša ob 115 m2 čim manjše'
249.000 €
170.000 €
367.500 €
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
  Hiša, VURBERK, 230.000 €, 105,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 3.654 m2 zemljišča, Na mirni, z naravo obdani lokaciji vam ponujamo odlično priložnost za nakup stanovanjske hiše za tiste, ki želijo pobegniti mestnemu vrvežu. V objemu zelene narave, med vinogradi in s čudovitim razgledom na Dravsko dolino,....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 55.000 €, 105,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.428 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Bivalni vikend v objemu narave – vaš pobeg iz mestnega vrveža! Iščete kotiček miru, kjer boste zadihali s polnimi pljuči in se zbudili ob ptičjem petju? Ta čudovit bivalni vikend z urejenim....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 120.000 € na 89.500 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JESENICE, 89.500 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 120.000 €
21.02.2026 - 89.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.suvak.com

Stanovanjska stavba obsega delo klet, pritličje in mansardo v tlorisni površini 106 m2. Poleg stavbe je gospodarsko poslopje - hlev. .

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.01.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

IDEALNA PRILOŽNOST ZA NAKUP »NA KLJUČ« – DVOSTANOVANJSKA HIŠA V LITIJI .

 
 
 
  Hiša, KUŠTANOVCI, 85.500 €, 106,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 16.496 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 
  Hiša, VIPOLŽE, 349.000 €, 106,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša je zgrajena leta1907, obnovljena 2010. Sedanja površina stavbe je 213 m2, od tega 42,5 m2 garaža. Hiša je v 2 etažah. Objekt ima do leta 2026 veljavno gradbeno dovoljenje za ureditev turističnih nastanitev....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 89.000 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321063-48 Ogled oglasa na strani ponudnika V občini Destrnik, ob glavni cesti Svetinci prosredujemo pri prodaji manjše hiške na velikem zazidljivem zemljišču. Po GURSU stavba meri 105,7 m2 od tega 75,7 m2 uporabne površine. Stoji na zemljišču v izmerah 3.005 m2, ki je....

 
 
 
  Hiša, ČRNEŠKA GORA, 185.000 €, 106,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.069 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Črneška Gora, občina Dravograd, prodamo lepo vzdrževan vikend, obdan z naravo in gozdovi. Nepremičnina je idealna za vse, ki si želijo pobega iz mestnega vrveža,....

 
 
 
  Hiša, ČRNEŠKA GORA, 197.000 €, 106,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.069 m2 zemljišča, prodamo. Cena: do cca 197.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Črneška Gora, občina Dravograd, prodamo lepo vzdrževan vikend, obdan z naravo in gozdovi. Nepremičnina je idealna za vse, ki si želijo pobega iz mestnega....

 
 
 
  Hiša, PERNOVO, 184.000 €, 106,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

106,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 1.245 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 184.000,00 EUR ŽALEC - PERNOVO / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša - primerna za vikend V vasi Pernovo (cca. 5 km od Žalca) v osrčju narave prodamo samostojno počitniško - stanovanjsko hišo -....

 
 
 
  Hiša, PLETERJE, 189.000 €, 106,10 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Pleterje je naprodaj prenovljena in lepo vzdrževana ter s pohištvom opremljena bivalna zidanica. Osnovni podatki • leto izgradnje: 1972 • leto prenove: 2000 • skupna površina stavbe 106,10 m² • velikost zemljišče: 1021 m² • urejen dostop iz javne-občinske asfaltirane ceste....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 360.000 €, 107,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.mp-projekt.si

V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 109.000 €, 107,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska – Ljutomer (Cven) – zgrajena l. 1800, delno prenovljena leta 1950; K+P; bivalni prostori 107,00 m2, klet 30,00 m2, 2 kmetijska prostora, zgrajena 1920 v velikosti 12,00 m2 in 40,00 m2, hlev 65,40 m2 in še dodatno kmetijsko poslopje, zgrajeno 1960 v velikosti....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Hiša, RAKOVNIK, 415.000 €, 108,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 108 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2017, 204 m2 zemljišča, P+1, Svetla in urejena enodružinska hiša z vrtom, atrijem in balkonom. Mirna lokacija blizu centra Ljubljane, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR V prijetni, mirni soseski na obrobju središče Ljubljane....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, Center, 258.000 €, 108,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Prodamo krajno vrstno hišo, ki se nahaja v centru mesta Kranj, na Tomšičevi ulici. .

 
 
 
  Hiša, RAKOVNIK, 395.000 €, 108,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

108 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2017, 204 m2 zemljišča, P+M, Samostojna enodružinska hiša z vrtom na mirni lokaciji blizu centra, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Hiša je svetla in lepo vzdrževana. Nahaja se le nekaj minut od centra Ljubjane. Razporeditev prostorov:....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 279.000 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

108 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 471 m2 zemljišča, P+1, Hiša na želeni lokaciji, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na želeni lokaciji, Trnovskem predmestju posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1963 in po podatkih GURS-a meri 163m2, od tega....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 144.800 €, 108,70 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-73 Ogled oglasa na strani ponudnika NAPRODAJ je starejša hiša z dvoriščem v Rodiku, le 5 km stran od Kozine. Hiša je zgrajena leta 1800, delno adaptirana 2005. Neto tlorisna površina hiše znaša 108,7 m2, neto tlorisna površina garaže pa znaša 51 m2. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 570.000 €, 109,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

109 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2015, Trije apartmaji in terasa, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR HIŠA S TREMI APARTAMJI in TERASO Le nekaj korakov od Tartinijevega trga v Piranu, se nahaja popolnoma prenovljena hiša velikosti 109 m², ki združuje izjemno lokacijo, premišljeno....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 75.000 €, 110,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V vasi Slivje, v mirnem podeželskem okolju le 4 km od regionalne ceste in 12 km od Kozina, naprodaj starejša stanovanjska hiša z večjim gospodarskim poslopjem . Nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, obrtnike ali kupce, ki si želijo prenove po lastnih željah.....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 230.000 €, 110,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na mirni in sončni lokaciji v naselju Liskur se bo gradil dvočjek, zakljcen predvidoma v septembru 2026 Hiša je idealna za družine ali posameznike, ki iščejo mirno okolje, a hkrati želijo imeti hitro dostopnost do mestne infrastrukture. Hiša je zgrajena z vrhunskimi materiali klasicna....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-156 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Ptujska Gora, v stanovanjskem zaselku je naprodaj obnovljena stanovanjska hiša, z dodatnim gospodarskim poslopjem, preurejenim v kurilnico, garažo in letno kuhinjo, ki se nadaljuje v drvarnico. Hiška ima svoje začetke....

 
 
 
  Hiša, DOBRNA, 89.500 €, 110,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-515 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja nepremičnina s prelepim razgledom tik nad zdraviliščem Dobrna. Zadnjih cca 50 metrov je dovoz po makadamu. Hiša ima javni vodovodni, kanalizacijski, telefonski ter elektro priključek, v planu pa je....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 180.000 €, 110,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na 110m je veranda, kuhinja, jedilnica, soba s kaminom, spalnica, dve kopalnici, garderoba, stopnišče. Prostori so veliki, sončni, zračni. Hiša ni opremljena. Ob tem še terasa 33m, balkon 11m, zunanje stopnišče ter 60m dvorišča v istrskem kamnu. Sončna lega. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 499.000 €, 110,00 m2 cca 4540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

110,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 108 m2 zemljišča, P+1, Center Kopra - 2 stanovanji v hiši z atrijem, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR V centru Kopra, na Kmečki ulici, je naprodaj staromeščanska hiša, ki ponuja nekaj, kar je v starem mestnem jedru redko — zasebni....

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, GORNJI LAKOŠ, 139.900 €, 110,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

110 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2010, 1.862 m2 zemljišča, K+P, Prodamo vzdrževano, suho pritlično hišo (110,8 m2) z gospodarskim poslopjem (148 m2) na mirni lokaciji v Gornjem Lakošu. 1.862 m2 ograjeno zemljišče, bližina avtoceste in tromeje. Idealno za bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 370.000 €, 111,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

111,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 4.177 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 370.000,00 EUR Na idilični lokaciji v naravi in s sončno lego se prodaja samostojna hiša z dodatnim ločenim objektom. Hiša je locirana v slepi ulici z malo prometa. Zemljišča so kombinacija stavbnih....

 
 
 
  Hiša, KOZJAK NAD PESNICO, 259.000 €, 111,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

111,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, K+P, Na prodaj je popolnoma prenovljena hiša na mirni in razgledni lokaciji v Kozjaku nad Pesnico. Posestvo obsega 21.508 m2 zemljišča z izrazitim naklonom, primernim za pašnike, sadovnjak ali druge oblike sonaravne rabe.....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju naselja Knežak je naprodaj starejša stanovanjska hiša, ki združuje tradicijo in funkcionalnost. Osnovno zgrajena leta 1904 kot pritlična hiša z mansardo, je bila leta 1984 nadzidana v sedanjo obliko (P+1+M). .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 580.000 €, 112,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene hiše z dovozom in pokrito teraso v mirnem in urejenem naselju v Zalogu. Hiša je bila po podatkih iz Geodetske uprave RS zgrajena leta 1920 in stoji na parceli v izmeri 436m2. Hiša je bila leta....

 
 
 
  Hiša, VIR, 160.000 €, 112,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir prodaje se stara ruševna kuća prizemnica u centru mjesta; tlocrtna površina kuće je 112 m2; površina zemljišta iznosi 642 m2; prilazni put širine 5 metara; posjeduje Rješenje o izvedenom stanju; blizina priključka struje, vode i kanalizacije; blizina svih sadržaja, idealno za....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 121)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • prodaja nepremičnin ljubljana
  • stanovanje ljubljana mesto