• GoHome Professional
hiše ŠMARJEŠKE TOPLICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ŠMARJEŠKE TOPLICE - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ŠMARJEŠKE TOPLICE

  • Za iskalni niz "hiše šmarješke toplice" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.523 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 253.000 €, 86,95 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARJEŠKE TOPLICE – okolica – stari MLIN, 86,90 m 2 , l. 1770, obnova 1982, kmet. objekt – kozolec TOPLER 50,00 m 2 , l. 2009, sadovnjak, njive, travniki in gozd vse na zemljišču 24.256,00 m 2 , vse v enem kosu , od tega zazidljivo cca 2.000,00 m 2 , na obrobju manjšega naselja –....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše šmarješke toplice'
135.000 €
32.000 €
53.000 €
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 265.000 €, 240,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

240,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, 403 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 265.000,00 EUR PRODAMO PROSTORNO IN LEPO VZDRŽEVANO HIŠO V ŠMARJEŠKIH TOPLICAH Mirna lega, čudovit razgled, bližina term in vse potrebne infrastrukture V osrčju slikovitih Šmarjeških Toplic, znanih po svojih....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 238.000 €, 76,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.indomio.si

76 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 476 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Šmarjeških Toplicah posredujemo pri prodaji manjše stanovanjske hiše. Velikost parcele in stavbe: Uporabna površina stavbe: 76,00 m2. Velikost parcele: 476,00 m2. Izgradnja in obnova: Hiša....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. BELA CERKEV (Vinji vrh - Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 60,5 m2, velikost parcele pa znaša 1252 m2. Lokacija in....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 1.100.000 €, 660,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

660,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.619 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR ŠMARJEŠKE TOPLICE, Družinska vas, v urejenem naselju prodamo stanovanjsko in poslovno stanovanjsko stavbo zgrajene na zemljišču, ki tvori več parcel v skupni izmeri 2.619 m2. Na zemljiščih....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

42 m2, zidanica, zgrajena l. 1929, 2.923 m2 zemljišča, na odlični sončni lokaciji, v umirjenemu bivalnem okolju s čudovitim razgledom na reko Krko in Gorjance, z manjšim vinogradom in sadovnjakom, vsa infrastruktura je v neposredni bližini, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Lokacija: zidanica....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

280 m², samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m² zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 40.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.kvadrat-nepremicnine.si