hiše IZOLA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše IZOLA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše IZOLA

  • Za iskalni niz "hiše izola" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.292 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eur
    • do 360000 eur (povprečna cena)
    • do 440000 eur
    • do 3600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IZOLA, 595.000 €, 474,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni, idilični in sončni lokaciji v naselju Nožed prodamo samostojno hišo, potrebno celovite prenove, ki s svojo lego, zasebnostjo in odprtimi razgledi predstavlja redko priložnost na trgu. .

 
 
 
 
+26%

Spremembe cen iz 780.000 € na 980.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, IZOLA, 980.000 €, 184,30 m2 cca 5320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 780.000 €
05.03.2026 - 980.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji, le nekaj korakov od mestnega jedra Izole, se prodaja prostorna samostojna hiša , zgrajena leta 1987, obdana z zelenjem in mirnim, urejenim okoljem. .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 630.000 €, 118,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

118 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, 197 m2 zemljišča, K+P+1, Vmesna vrstna hiša v Jagodju, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji vmesne vrstne hiše iz leta 1982, ki se nahaja v mirnem delu Jagodja v Izoli. Nepremičnina nudi kakovostno bivanje v mirnem okolju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše izola'
398.000 €
492.000 €
595.000 €
  Hiša, IZOLA, 298.000 €, 120,70 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zaključujemo gradnjo dveh dvojčkov in samostojne hiše na Kortah nad Izolo. Najkvalitetnejša gradnja s čudovitim pogledom na Sečoveljske soline in Umaški polotok. Hiše bodo zgrajene do 3. podaljšane gradbene faze! .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 290.000 €, 180,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša stoji v centru Izole. Blizu morja, trgovine, pošte, lekarne, banke itd. Okolje kjer je hiša je zelo umirjeno. .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kupim hiso samostojno ali atrijsko ali vrstno nad 100m2, moznost adaptacije .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 435.000 €, 130,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

130 m2, vrstna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2016, 122 m2 zemljišča, P+1, V Kortah nad Izolo prodamo obnovljeno vrstno hišo z dvema ločenima stanovanjema, atrij, terasa in parkirišče. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V slikoviti vasici Korte nad Izolo prodamo....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2011, 656 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KAJ: Del dvojčka oz. KRAJNA HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori,....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

234 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2019, 483 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na najbolj iskani lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo del dvojčka z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990, leta 2019 pa....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.indomio.si

362 m2, dvojček, zgrajen l. 1995, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA (del dvojčka) V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem. KJE:....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 780.000 €, 180,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 443 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Pozdravljeni, na prodaj: Čudovita samostojna hiša z bazenom in pogledom na morje – MALIJA (Izola). V eni najlepših primorskih vasic – Maliji, nedaleč od Izole, prodamo izjemno samostojno hišo, ki....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 342.000 €, 70,00 m2 cca 4890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2025.,

www.indomio.si

70 m2, vrstna, adaptirana l. 2004, P+1+M, prodamo. Cena: 342.000,00 EUR V osrčju mestnega jedra Izole na voljo krajna vrstna hiša, P+1+M. Nahaja se v neposredni bližini Manziolijevega trga, peš dostopno do morja, restavracij, trgovin, avtobusne postaje, parkirišča. Hiša je bile leta....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 830.000 €, 362,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

362 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 650 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR IZOLA - KORTE KRAJNA vrstna HIŠA V TREH ETAŽAH (bruto površina 362m2) in sicer z dvema prostornima stanovanjima in veliko garažo, delovnimi prostori, letno kuhinjo, dvoriščem.....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 952.000 €, 234,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

234 m2, vrstna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 480 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 952.000,00 EUR Na lepi, mirni lokaciji v Izoli (Jagodje), v bližini plaže Simonov zaliv (cca 600 metrov), prodamo atraktivno krajno vrstno hišo z lastniškim vrtom.Hiša je grajena leta 1990,....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-17 (od skupaj 17)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!