hiše KRANJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše KRANJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše KRANJ

  • Za iskalni niz "hiše kranj" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.598 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eur
    • do 240000 eur (povprečna cena)
    • do 280000 eur
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KRANJ, 549.000 €, 130,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.mp-projekt.si

Kranj – Primskovo, na iskani lokaciji prodamo enoto stanovanjskega dvojčka v IV. podaljšani gradbeni fazi , v skupni izmeri 130m 2 , na parceli 194m 2 . Zgrajena je v gabaritih pritličje in nadstropje. Sončna pozicija, odličen tloris, veliko svetlobe. Razporeditev prostorov: Pritličje:....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, Center, 258.000 €, 108,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Prodamo krajno vrstno hišo, ki se nahaja v centru mesta Kranj, na Tomšičevi ulici. .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 249.000 €, 124,30 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na obrobju Kranja v naselju Orehek ekskluzivno prodamo enoto vrstne hiše . Lokacija je izjemna, v neposredni bližini Kranja, pa kljub temu umaknjena z mestnega vrveža. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura. To območje pokriva tudi avtobusni mestni promet mesta Kranja.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše kranj'
260.000 €
360.000 €
798.000 €
  Hiša, KRANJ, 575.000 €, 238,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 550 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 285.000 €, 300,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela v celoti zazidliva, možna dodatna gradnja. Nahaja se na ravni,mirni,sončni lokaciji ob robu gozda,asfaltni dostop,takoj vseljiva,5 min. do AC Naklo .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 490.000 €, 230,00 m2 cca 2130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

230 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2012, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Drulovke, na vzhodnem robu Kranja, neposredno ob gozdu, se nahaja hiša, ki navzven deluje zadržano, v notranjosti pa preseneti z izjemno prostornostjo,....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjski objekt, Gorenjska - Kranj (Center), zgrajeno l. 1820, prenovljeno, l. 1997, K+P+1+Po, staromeščanska stavba, 4 parkirna mesta, skupna površina 517,70 m2. Cena: 798.000 EUR. V centru mesta Kranj prodamo poslovno-stanovanjski objekt / celotno staromeščansko stavbo....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 348.000 €, 87,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2025.,

www.indomio.si

87,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 1995, 143 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR PRODAMO VRSTNO HIŠO Z VRTOM IN VELIKO TERASO – ZALOG, LJUBLJANA Na mirni lokaciji v urejenem naselju vrstnih hiš v Zalogu pri Ljubljani se prodaja lepo vzdrževana in prijetna vrstna....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 1.080.000 €, 400,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.11.2023.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 765.142 €, 217,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2022.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 529.230 €, 177,00 m2 cca 2990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!