hiše ORMOŽ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ORMOŽ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ORMOŽ

  • Za iskalni niz "hiše ormož" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 787 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 76000 eur (povprečna cena)
    • do 91000 eur
    • do 760 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 149.000 €, 155,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-821 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša stoji na Kajžarju,, v naselju Miklavž pri Ormožu, na mirni sončni lokaciji in ponuja čudovit razgled na jeruzalemske griče posejane z vinogradi.. Zgrajena je bila sicer l. 1950, vendar je bila v letu 1994 v celoti obnovljena....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše ormož'
215.000 €
  Hiša, ORMOŽ, 59.000 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2025.,

www.indomio.si

84 m2, vrstna, zgrajena l. 1948, 1.482 m2 zemljišča, P+M, Idilična starejša hiša v Mihovcih čaka na vas, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Na podeželju v Mihovcih, v Veliki Nedelji, se nahaja starejša, podeželska hiša, ki čaka na svojega novega lastnika. Ta nepremičnina, zgrajena julija....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.474 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Naprodaj domačija na sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji Na mirni in sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji prodamo domačijo z velikim zemljiščem, ki ponuja odlično priložnost....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!