hiše PTUJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše PTUJ - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše PTUJ

  • Za iskalni niz "hiše ptuj" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.321 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 96000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 220.000 €, 261,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1031 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja praktično v samem centru s čudovitim pogledom na ptujski grad. Gre za enostanovanjsko stavbo l. izgradnje 1961, vendar izredno lepo urejeno in dobro vzdrževano. Etažnost je K+P+1, ima pa 261 m2 skupne in 177....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 169.000 €, 258,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-112 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v naselju Nova vas pri Ptuju prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2012. Hiša po podatkih GURS meri 258,1 m2 neto tlorisne površine, od tega 142,3 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča je....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 178.000 €, 176,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Na desnem bregu Drave, na Ptuju, v smeri Maribora, je na prodaj lepo ohranjena hiša. Stavba grajena 1976, je lepo vzdrževana ter obdana z vrtom. Stavba stoji na mirni lokaciji, obdana z nekaj sadnega drevja in zelenico. Zemljišče....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše ptuj'
359.820 €
250.000 €
1.899.999 €
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 145.000 €, 194,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-512 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem naselju na desnem bregu Drave na Ptuju, prodamo starejšo, vzdrževano hišo z delavnico, oboje zgrajeno leta 1962, nazadnje obnovljeno 1998. Hiša meri skupno 89,6 m2, razdeljeno na pritličje in mansardo, klasičen....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 128.000 €, 100,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info.me prosim pokličite na mob. 041 750 560 Robert Hvala! .

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 250.000 €, 210,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRODAMO NOVOGRAJENO HIŠO NA PTUJU, BLIZU PUHOVEGA MOSTU, HIŠA IMA 210 M2 STANOVANJSKE POVRŠINE IN SICER, PREDPROSTOR, PRALNICO, KURILNICO, 2X KOPALNICO, 2X WC, DNEVNA SOBO, KUHINJO S SHRAMBO, JEDILNICO, SPALNICO, 2X OTROŠKO SOBO IN PISARNO.JE KLASIČNO GRAJENA S 12 CM IZOLACIJSKE FASADE,....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 189.000 €, 156,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-163 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v bližini Ljudskega vrta, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z zelenico, v velikost 597 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta ter mirna....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 175.000 €, 146,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v naselju Vičava, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z vrtom, v velikost 914 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta, Drave ter mirna in....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 275.000 €, 163,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-502 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirni ulici, nekoliko odmaknjeni od glavne ceste skozi gosto naselje Žabjak na obrobju Ptuja, samo cca 4 km iz strogega centra prodamo enoto dvojčka, skupne površine 163,11 m2, etažnost P+N, podobe najnovejših trendov gradnje....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 88.900 €, 62,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-197 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju posredujemo pri prodaji starejše stanovanjske hiše v izmeri 62,8 m2 (po Gurs - u, od tega 57 m2 uporabne površine), s pripadajočim zemljiščem v izmeri 1299 m2. Na zemljišču je še gospodarski objekt. Vsi objekti so....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 160.000 €, 155,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1040 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja v mirnem naselju, ob stari strugi Drave, samo 5 km oddaljena od centra Ptuja. Stoji na ograjeni parceli veliki 891 m2, za hišo za hišo pa je še cca 1460 m2 kmetijskega zemljišča, s precejšnjim naklonom. Letnik....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 87.000 €, 72,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam hiško koncana novogradnja 2023. Cena 87000,00 €.Za ljudi ki imajo radi naravo in mir.Dokumentacija je še v teku.Za ostale informacije na tel.041890090 .

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 510.000 €, 445,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

445,8 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2013, 768 m2 zemljišča, P+1+2, dvostanovanjska hiša, mirna in iskana lokacija, prodamo. Cena: 510.000,00 EUR Na odlični, umaknjeni in mirni lokaciji, le nekaj minut hoje od mestnega jedra Ptuja, posredujemo pri prodaji prostorne....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 289.000 €, 205,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

205 m2, atrijska, zgrajena l. 1972, 2.111 m2 zemljišča, K+P, Atrijska hiša v Orešju, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Naprodaj je lepo vzdrževana atrijska hiša na odlični lokaciji, v naselju Orešje. Stanovanjska hiša je se ponaša z odličnim tlorisom in pridihom umetniških detajlov. Umaknjena....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 219.000 €, 213,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

213 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2013, 567 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na Ptuju (Brstje) - popolnoma obnovljena, pripravljena na vselitev, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR Na Ptuju, v zaželenem in mirnem naselju Brstje, je na voljo izjemna priložnost za nakup....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 260.000 € na 217.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PTUJ, 217.000 €, 154,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.12.2025 - 260.000 €
13.02.2026 - 217.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

154,5 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1971, 870 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Na Ptuju v gospodarski coni prodamo vzdrževano hišo z letnico gradnje 1971, razgibanega tlorisa etažnosti K+P+M, skupne površine 154,50 m2. Stoji na skupno 870 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 288.900 €, 279,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

279,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.004 m2 zemljišča, K+P+1+M, 3 min do centra Ptuja, veliko zemljišče, varna lokacija, za večjo druzino, prodamo. Cena: 288.900,00 EUR PRODAJA: PTUJ Večja HIŠA za investicijo s 30 posteljami, le 5 min od Železniške postaje Ptuj Prodamo prostorno....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 159.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-89 Ogled oglasa na strani ponudnika Elegantna meščanska hiša (201 m2) stoji v centru mesta Ptuj, to je v Jadranski ulici. Zgrajena je bila na prehodu iz 15. v 16. stoletja ter obnovljena v dvajsetem. Izredna lokacija ji omogoča, veliko poslovnih priložnosti, v....

 
 
 

Ste opazili napako?