Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "hiše središče ob dravi" je bilo najdenih 2 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 309 €/m2
Omeji iskanje
27.03.2026.,
www.indomio.si
193 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 3.559 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Posredujem pri prodaji slikovitega posestva, ki meri 3559 m2. Obe parceli, ki sta njegov sestavni del, sta gradbeni. Na posestvu so tudii hiša v izmeri 193 m2 in gospodarski poslopji v izmeri 123....
05.10.2024.,
www.indomio.si
180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si