• GoHome Professional
hiše ljubljana 140 m2 čim manjše terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ljubljana 140 m2 čim manjše terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ljubljana 140 m2 čim manjše terasa

  • Za iskalni niz "hiše ljubljana 140 m2 čim manjše terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 240,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-174 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše z vrtom na Rudniku. Hiša je bila zgrajena leta 1994 in stoji na parceli v izmeri 911m2. Hiša obsega 240 m2 neto površine od tega 126 m2 uporabne površine. Lahko se preuredi v dve stanovanji.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

55,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1978, 126 m2 zemljišča, P+M, Pritlična Hiša Polje, Ljubljana, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Na prodaj je čudovita hiša v Polju, Ljubljana, ki ponuja idealno priložnost za mestno življenje, investicijo ali upokojitev. Nahaja se na mirni lokaciji z dobro....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 279.000 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

108 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 471 m2 zemljišča, P+1, Hiša na želeni lokaciji, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na želeni lokaciji, Trnovskem predmestju posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1963 in po podatkih GURS-a meri 163m2, od tega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Jarše, 640.000 €, 167,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

167 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 2018, 253 m2 zemljišča, K+P+M, hiša dvojček se nahaja na dobri lokaciji v bližini vse infrastrukture. Hiša je popolnima prenovljena, prenova je potekala med letom 2016 in 2020, v njej se nahajajo 3 ločena stanovanja, vsako ima....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 688.000 €, 322,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • hiše ljubljana čim manjše terasa (20)
  • hiše ljubljana 140 m2 čim manjše (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si