• GoHome Professional
hiše ljubljana 140 m2 terasa najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ljubljana 140 m2 terasa najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ljubljana 140 m2 terasa najceneje

  • Za iskalni niz "hiše ljubljana 140 m2 terasa najceneje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manjši)
    • 150 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 240,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-174 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše z vrtom na Rudniku. Hiša je bila zgrajena leta 1994 in stoji na parceli v izmeri 911m2. Hiša obsega 240 m2 neto površine od tega 126 m2 uporabne površine. Lahko se preuredi v dve stanovanji.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 279.000 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

108 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 471 m2 zemljišča, P+1, Hiša na želeni lokaciji, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na želeni lokaciji, Trnovskem predmestju posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1963 in po podatkih GURS-a meri 163m2, od tega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

55,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1978, 126 m2 zemljišča, P+M, Pritlična Hiša Polje, Ljubljana, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Na prodaj je čudovita hiša v Polju, Ljubljana, ki ponuja idealno priložnost za mestno življenje, investicijo ali upokojitev. Nahaja se na mirni lokaciji z dobro....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 356.500 €, 356,50 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejena gradbena dokumentacija - odločba, da ima objekt gradbeno in uporabno dovoljenje ter vpis v kataster stavb. Hiša je enostanovanjska, s pregraditvijo in ureditvijo mansardne etaže pa bi bila lahko tudi dvostanovanjska (dva večja stanovanja, sta že dva glavna vhoda) ali zelo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 640.000 €, 167,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

167 m2, dvojček, zgrajen l. 1934, adaptiran l. 2018, 253 m2 zemljišča, K+P+M, Dvojček se nahaja na dobri lokaciji v bližini vse infrastrukture. Hiša je popolnima prenovljena, prenova je potekala med letom 2016 in 2020, v njej se nahajajo 3 ločena stanovanja, vsako ima svoj vhod, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 688.000 €, 322,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • hiše ljubljana terasa najceneje (19)
  • hiše ljubljana 140 m2 najceneje (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si