• GoHome Professional
hiše ljubljana 220 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ljubljana 220 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ljubljana 220 m2

  • Za iskalni niz "hiše ljubljana 220 m2" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.700 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 499.000 €, 226,60 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490191115-10 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše dvojček v Polju. Vseskozi temeljito adaptirana in vzdrževana stavba je bila zgrajena leta 1962. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 226,6 m2 neto tlorisne površine, od tega 130,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Center, 280.000 €, 220,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kličite samo resni kupci v poštev ne pridejo nikakršne menjave za nepremičnine ali osebna tovorna vozila itd. hiša se prodaja zato ker se selimo v drugi konec ljubljane. kličite na 041894091 .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Center, 864.800 €, 217,30 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vgrajeno je stavbno pohištvo višjega cenovnega razreda (Alu-les z Alu-senčili na električni pogon). Prostori so razporejeni v dveh etažah (P+1). PRITLIČJE je namenjeno dnevnemu bivanju: kabinet, dnevni prostor, kuhinja z jedilnico, shramba živil, dnevne sanitarije, utility (opc. kolesarnica),....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše ljubljana 220 m2'
540.000 €
767.000 €
450.000 €
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 459.000 € na 430.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Vič, 430.000 €, 203,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 459.000 €
19.02.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

203,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, adaptirana l. 2016, 231 m2 zemljišča, P+1/1 nad., stanovanjska hiša s 3 ločenimi stanovanjskimi enotami, možnost oddajanja 2eh enot v pritličju, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Ljubljana - Trnovsko predmestje / Večja stanovanjska hiša s 3 ločenimi....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 790.000 €, 240,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-174 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše z vrtom na Rudniku. Hiša je bila zgrajena leta 1994 in stoji na parceli v izmeri 911m2. Hiša obsega 240 m2 neto površine od tega 126 m2 uporabne površine. Lahko se preuredi v dve stanovanji.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V visokem pritličju se nahaja kuhinja z jedilnim kotom, dnevna soba z balkonom, predprostor, sanitarije, shramba. V prvem nadstropju se nahajajo tri spalnice z balkoni, velika kopalnica, predprostor. V polkleti so trije prostori, ki se jih lahko spremeni v bivalne, delovne, rekreativne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 549.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samostojna hiša na ravni sončni parceli z vsemi priključki (elektrika 2X, telekomunikacija, voda NA PARCELI), ima gradbeno dovoljenje, ter hišno številko. Hiša potrebna temeljite prenove ali nadomestne gradnje. Mirna lokacija v naravi z hitrim dostopom do obvoznice (1 minuta).Hiša....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 630.000 €, 199,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

199 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1932, adaptirana l. 1982, 488 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA: SAMOSTOJNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA V BEŽIGRADU – IDEALNA LOKACIJA, OBNOVLJENA IN POLNA MOŽNOSTI! Lokacija: Bežigrad – blizu obvoznice in mednarodne šole,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 9)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!