• GoHome Professional
hiše ljubljana do 230 m2 balkon najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ljubljana do 230 m2 balkon najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ljubljana do 230 m2 balkon najceneje

  • Za iskalni niz "hiše ljubljana do 230 m2 balkon najceneje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.933 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manjši)
    • 240 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 499.000 €, 226,60 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490191115-10 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše dvojček v Polju. Vseskozi temeljito adaptirana in vzdrževana stavba je bila zgrajena leta 1962. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 226,6 m2 neto tlorisne površine, od tega 130,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 187.000 €, 178,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pritličje NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Vetrolov 2,96 m2 2. Stopnice 5,25 m2 3. Sanitarije 1,88 m2 4. Kuhinja z jedilnico 22,65 m2 5. Dnevni prostor 23,63 m2 SKUPAJ: 56,37 m2 Nadstropje NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Stopnice 5,25 m2 2. Hodnik 8,01 m2 3. Spalnica 9,84 m2 4. Kopalnica 4,56....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni lokaciji v naselju Smrjene prodamo parcelo v velikosti 600m2. Na njej so sadovnjak, lesena brunarica z gradbenim dovoljenjem velikosti 5 x 5 m v dveh etažah in vrtna lopa. Brunarica ima hišno številko in je bila zgrajena leta 1994. Primerna je za vikend ali za bivanje. V....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'hiše ljubljana do 230 m2 balkon najceneje'
540.000 €
470.000 €
475.000 €
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V visokem pritličju se nahaja kuhinja z jedilnim kotom, dnevna soba z balkonom, predprostor, sanitarije, shramba. V prvem nadstropju se nahajajo tri spalnice z balkoni, velika kopalnica, predprostor. V polkleti so trije prostori, ki se jih lahko spremeni v bivalne, delovne, rekreativne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 450.000 €, 188,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

188,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1975, 149 m2 zemljišča, K+P+1+M, V mirnem in urejenem naselju vrstnih hiš v Zalogu prodamo vmesno vrstno hišo s funkcionalno razporeditvijo na štirih nivojih (klet, visoko pritličje, nadstropje, ostrešje). Hiša se nahaja na odlični lokaciji z razvito....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 470.000 €, 148,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

148,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1961, 383 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom v bližini BTC-ja na naslovu Kajuhova 8, Ljubljana. Hiša, ki ima po podatkih GURSa 116,7 m2, je bila zgrajena leta 1961 in stoji na parceli v izmeri 383m2.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 580.000 €, 167,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša obsega pritličje in mansardo - dimenzije pritlične etaže so: 10, 80m x 8, 70m. V dveh etažah ima hiša neto površine 162,37 m2. dostop do objekta je urejen s severozahodne strani, na sami parceli pa je tudi urejeno pokrito parkirišče za dva avtomobila. Posamezna hiša ima v pritličju....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 580.000 €, 243,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

243,4 m2, dvojček, zgrajen l. 1963, adaptiran l. 1983, 673 m2 zemljišča, P+1+2+M, Hiša - dvojček na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Na Rudniku ob Dolenjski cesti posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 620.000 €, 243,40 m2 cca 2550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-98 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Rudniku ob Dolenjski cesti posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (enota dvojčka). Stavba je razdeljena na tri ločene stanovanjske enote, ki omogočajo bivanje treh družin. Objekt je bil zgrajen leta 1963. Skupne površine....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 630.000 €, 199,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

199 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1932, adaptirana l. 1982, 488 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA: SAMOSTOJNA DVOSTANOVANJSKA HIŠA V BEŽIGRADU – IDEALNA LOKACIJA, OBNOVLJENA IN POLNA MOŽNOSTI! Lokacija: Bežigrad – blizu obvoznice in mednarodne šole,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 640.000 €, 167,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

167 m2, dvojček, zgrajen l. 1934, adaptiran l. 2018, 253 m2 zemljišča, K+P+M, Dvojček se nahaja na dobri lokaciji v bližini vse infrastrukture. Hiša je popolnima prenovljena, prenova je potekala med letom 2016 in 2020, v njej se nahajajo 3 ločena stanovanja, vsako ima svoj vhod, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 680.000 €, 176,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Sanjska hiša v Vižmarjah, kjer se sodobno udobje prepleta z mirnim družinskim življenjem Parcela 512 m² Skupna stanovanjska površina: 176 m² Dodaten kmetijski objekt (drvarnica): 20 m² Leto gradnje:....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!