• GoHome Professional
hiše ljubljana do 240000 eur terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ljubljana do 240000 eur terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ljubljana do 240000 eur terasa

  • Za iskalni niz "hiše ljubljana do 240000 eur terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 220000 eur (malo cenejši)
    • 250000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, 850.000 €, 276,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-162 Ogled oglasa na strani ponudnika LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI - IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku je na voljo čudovita hiša neto tlorisne površine 275,7 m2, na zemljišču 1.483 m2 v objemu....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 1.790.000 €, 326,80 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.kumi.si

Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Jarše, 640.000 €, 167,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

167 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 2018, 253 m2 zemljišča, K+P+M, hiša dvojček se nahaja na dobri lokaciji v bližini vse infrastrukture. Hiša je popolnima prenovljena, prenova je potekala med letom 2016 in 2020, v njej se nahajajo 3 ločena stanovanja, vsako ima....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.097.000 €, 350,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2025.,

www.indomio.si

350,3 m2, dvojček, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2007, 376 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.097.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše dvojčka z vrtom za Bežigradom. Hiša je bila zgrajena leta 1962 in popolnoma adaptirana leta 2007. Stoji na parceli v izmeri 376m2. Obsega 350,3 m2....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 279.000 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

108 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 471 m2 zemljišča, P+1, Hiša na želeni lokaciji, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na želeni lokaciji, Trnovskem predmestju posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1963 in po podatkih GURS-a meri 163m2, od tega....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • hiše ljubljana terasa (20)
  • hiše ljubljana do 240000 eur (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.