• GoHome Professional
hiše ljubljana do 64000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • hiše ljubljana do 64000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - hiše ljubljana do 64000 eur

  • Za iskalni niz "hiše ljubljana do 64000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 60000 eur (malo cenejši)
    • 67000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 580.000 €, 112,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene hiše z dovozom in pokrito teraso v mirnem in urejenem naselju v Zalogu. Hiša je bila po podatkih iz Geodetske uprave RS zgrajena leta 1920 in stoji na parceli v izmeri 436m2. Hiša je bila leta....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 384.000 €, 131,50 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

V naselju Zelena jama , prodamo samostojno hišo velikosti 131,5 m2, na parceli 317 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1925. Nahaja se v mirni ulici v naselju samostojnih hiš. Lokacija je zelo dobra in nudi vse prednosti mestnega bivanja . Razporeditev: K+P+M POLKLET : polkletni sobi namenjeni....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 369.000 €, 101,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom. Hiša je bila zgrajena leta 1982 ter adaptirana v letu 2008 . Zaradi svoje razgibane razporeditve je izredno primerna za investicijski nakup (oddajanje dveh enot) ali....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 521.000 €, 136,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

VAŠ DOM V ZELENEM OBJEMU NARAVE .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Hiša v izmeri 252m² etažnosti P+1 je bila zgrajena leta 2019 , s kvalitetnimi materiali ter izvajalci. Nahaja se na zemljišču velikosti 2732m² , del zemljišča je zazidljiv, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Hiša je zadnja v ulici, kar omogoča veliko zasebnosti.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 245.000 €, 291,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Kresniških Poljanah prodamo hišo, ki se nahaja petnajst minut od Ljubljane, na gozdnem robu v zelenem in mirnem okolju z velikim dvoriščem, sadovnjakom in ograjenim eko vrtom v katerem je vrtna uta. Neto tlorisna površina hiše znaša 291 m2, v treh etažah. Hiša je primerna za dve....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.kumi.si

Razporeditev: predsoba bivalna kuhinja majhna kopalnica soba 1 soba 2 Lokacija: trgovina Mercator LPP št. 5, 22 in 23 obvoznica izvoz Podutik Priključki: elektika ima svoje odjemno mesto voda je skupna s solastnikom ogrevanja ni Prodaja se solastniški delež. Brez provizije za kupca.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 299.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V visokem pritličju se nahaja kuhinja z jedilnim kotom, dnevna soba z balkonom, predprostor, sanitarije, shramba. V prvem nadstropju se nahajajo tri spalnice z balkoni, velika kopalnica, predprostor. V polkleti so trije prostori, ki se jih lahko spremeni v bivalne, delovne, rekreativne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 899.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.kumi.si

razporeditev: - pritličje - dve stanovanjski enoti + kurilnica - nadstopje - dve stanovanjski enoti po cca. 65m², ločen vhod - mansarda - 5 sobno stanovanje v skupni izmeri 140m² z balkoni skupno stopnišče, ki vodi v vsako enoto Uporabne površine 290m². Priključki/adaptacija: - KATV,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • hiše ljubljana (88)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.