• GoHome Professional
kvadratnimeter - GoHome iskalnik nepremičnin
  • kvadratnimeter - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - kvadratnimeter

  • Za iskalni niz "kvadratnimeter" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.076 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 1900 eur
    • do 2400 eur (povprečna cena)
    • do 2800 eur
    • do 24 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 1.800 €, 176,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.kvadratnimeter.si

176 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1875, adaptirano l. 2006, 1/2 nad., stan. je lepo svetlo, vseljivo, kompletno opremljeno, z velikim balkonom, teraso, ogrevanje CK-plin,Razporeditev; 1. nad; kuhinja z jedilnico in dnevno sobo 34 m², ogromna terasa/balkon, WC 2. nad; 2 sobi, velika kopalnica....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 350 €, 30,00 m2 cca 12 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

30 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1992, P/2 nad., oddaja se neopremljen poslovni prostor za različne dejavnosti; kozmetični salon, pisarno, predstavništvo, trgovino ima svoj WC ter manjše skladišče-garderobo, je pravilne oblike, vseljiv je 1.7.2026, oddamo. Cena: 350,00 EUR/mes....

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.227 m², zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², gostinski lokal, zgrajen l. 1996, VP/2 nad., gostinski lokal/bar, v obratovanju, z redimi gosti se nahaja v 2 etažah v skupni izmeri 95 m² +14 m² kleti-shrambe, zunaj mu pripada tudi terasa v izmeri 30 m² (9 miz), kompletno opremljen, vseljiv, dobro delujoč, delovni čas od....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 1.200 €, 50,00 m2 cca 24 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.kvadratnimeter.si

50 m², ordinacija, ambulanta, zgrajena l. 1992, 1/2 nad., zobna ambulanta, kompletno opremljena, 2 zobozdravniški stol, z uporabnim dovoljenjem za opravljanje dejavnosti, vselitev možna takoj,3 brezplačno parkiranjeSestavljeno je iz čakalnice, recepcije, ordinacije ter WC, oddamo.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 34.062 € na 29.196 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, GROSUPLJE, 29.196 €, 4866,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 34.062 €
26.03.2026 - 29.196 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.kvadratnimeter.si

4.866 m², kmetijsko zemljišče, dve parceli v skupni izmeri 2.989 m² se držita skupaj, sta ravni, v naravi sta travnik, zraven teče potok, dostop iz makedamske ceste, tretja parcela se v izmeri 1826 m² se nahaja 200 metrov stran je ravna v naravi je tudi travnik, dostop traktorska....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2023.,

www.kvadratnimeter.si

garsonjera, v bloku ali hiši, kupimo. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2023.,

www.kvadratnimeter.si

2-sobno, 2,5-sobno, stanovanje iščemo za znano stranko, višina najemnine po dogovoru, najamemo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

1-sobno, ali 1.5 sobno, za znano stranko iščemo, za nakup, lokacija Lj-Bežigrajski dvor ali bližina, zaželjeno parkirišče ali možnost parkiranja/dovolilnica, pokličite za ogled, kupimo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2019.,

www.kvadratnimeter.si

2-sobno, 2,5-sobno, takoj, za štiričlansko družino, kupimo. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

samostojna, vrstna, lahko je tudi starejša, kupimo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

garsonjera, takoj, v bloku ali v hiši, kupimo. .