Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "najem ljubljana" je bilo najdenih 349 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 13 €/m2
Omeji iskanje
18.11.2025.,
www.indomio.si
200 m2, skladišče, zgrajeno l. 1978, VP/K+P+1+M, LESKOŠKOVA, bližina BTC, in obvoznice( cca 1,0 km izvoz Nove Jarše), 24 urni dostop vse dni v letu, dostop z vlačilci, 200 m2 skladišče, pisarna 20 m2, zidana ploščad velikosti 42 m2 za nakladanje in razkladanje, višina prostorov 5....
26.03.2026.,
www.indomio.si
110,43 m2, pisarna, adaptirana l. 2025, 1. nad., V urejeni poslovni zgradbi oddamo opremljeno zaključeno enoto petih pisarn. Pisarne so svetle, opremljene, klimatizirane, imajo optični dostop do interneta. Souporaba čajne kuhinje in sanitarij, parkirna mesta ob zgradbi za zapornico,....
30.04.2026.,
www.salomon.si
Ljubljana-Bežigrad, Topniška ulica 13/1, Oddamo lepo opremljeno in prostorno dvoposteljno sobo v ločenem delu znotraj hiše, s čajno kuhinjo (kuhinja, hladilnik, indukcijska plošča) in ločeno kopalnico (kad, kopalniški set, ločen wc), centralno ogrevanje, hiter žični in WI-FI T-2 optika....
07.05.2026.,
www.salomon.si
The apartment will be available from 1.9.2026 onwards. Stanovanje bo na voljo od 1.9.2026 naprej. Stanovanje se nahaja v pritličju stanovanjske hiše na Kogejevi ulici 16 ob Tržaški cesti. Poleg veže, kopalnice z wc-jem in kuhinje so v stanovanju tri sobe, ena je dnevna soba, dve sobi....
17.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
manjše enosobno stanovanje ali garsonjera. Kvadratura, nadstropje in starost nepremičnine so navedeni naključno in lahko odstopajo. .
01.12.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Prostori se nahajajo v pritličju in nadstropju gospodarskega poslopja, ki se nahaja na Kašeljski cesti 84. Na območju poteka redni mestni promet. Postaja mestnega prometa (proga 11 ) je locirana na razdalji cca 300 m stavbe. Avtocestni priključek je oddaljen cca 1,5 km ( izvoz Polje,Zalog....
31.03.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Oddamo polno opremljeno 2-sobno stanovanje, primerno za 2 osebi, ki nista par. Vsaka sobica ima svojo posteljo. .
27.05.2025.,
www.indomio.si
3.300 m2, skladišče, zgrajeno l. 1986, klet, Skladišče v BTC, 3.300 m2,4 m višina, pisarne, sanitarije, 6,5 EUR/ m2, oddamo. Cena: 6,50 EUR/m2/mes Oddamo skladiščne prostore na odlični lokaciji v BTC s kvadraturo cca. 3.300 m2. Skladišče nima sistemskega ogrevanja. Skladišče, skupaj....
11.01.2025.,
www.indomio.si
45 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2024, PK/3 nad., V urejeni poslovni stavbi ob Šmartinski cesti v BTC-ju oddamo pisarniški prostor z velikim oknom z dnevno svetlobo. Prostor se lahko uporablja kot pisarna, primeren pa je tudi za druge dejavnosti, oddamo. Cena: 12,50....
28.11.2025.,
www.indomio.si
40,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1969, pritličje, oddamo. Cena: 800,00 EUR/mes Na lepi lokaciji na Brdu ( Nanoška ulica ), posredujemo pri oddaji enosobnega stanovanja v izmeri 40,6 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju stavbe in obsega, vstopni hodnik, ločeno kuhinjo, dnevno-bivalni....
19.05.2026.,
www.indomio.si
47 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1936, adaptirano l. 2025, P/2 nad., lepo stanovanje v urbanem mirnem naselju hiš, oddamo. Cena: 640,00 EUR/mes MOSTE -POLJE se oddaja ljubko stanovanje za daljše obdobje v hiši adaptirani 2020 I in 2026 (talno ogrevanje v dnevno bivalnem prostoru) v Ljubljani....
26.05.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Lokal ima lastne sanitarije, dve veliki izložbeni okni in izhod na ulico. Nizki obratovalni stroški, ogrevanje na centralno. .
18.05.2026.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Opis prostorov: tri spalnice, velika bivalna kuhinja, kopalnica, dve stranišči in balkon. Svetlo in prijetno, vredno ogleda! Skupna mesečna najemnina: 1200 evrov za 3 osebe ali 1400 za 4 osebe + tekoči stroški. Varščina: 2 mesečni najemnini. Ogled po predhodnem dogovoru na 041782406....
16.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Oddamo poslovni prostor v izmeri cca 40m2 v 4. nadstropju na Letališki cesti v Ljubljani s hitrim dostopom do severne in vzhodne obvoznice ter v neposredni bližini nakupovalnega središča BTC City. Poslovna stavba je bila zgrajena leta 1982, adaptirana pa leta 2002. Objekt je varovan,....
01.05.2025.,
www.indomio.si
2.500 m2, pisarna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2000, oddamo. Cena: 14,00 EUR/m2/mes SVETLE IN TLORISNO FUNKCIONALNE PISARNE V UREJENI POSLOVNI STAVBI ZA BEŽIGRADOM V urejeni poslovni stavbi ob Dunajski cesti v Ljubljani oddamo pisarniške prostore, primerno za podjetja vseh velikosti.....
23.01.2025.,
www.indomio.si
305,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, 5. nad., Na odlični lokaciji za Bežigradom v poslovni stavbi ALTA, oddamo. Cena: 13,00 EUR/m2/mes Na odlični lokaciji v Zupančičevi jami v poslovni stavbi ALTA, posredujemo pri oddaji poslovnega prostora - pisarne v izmeri 305,2 m2. Lepo vabljeni....
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
17.01.2026. - 2.257 €
17.01.2026.,
www.indomio.si
215 m2, skladišče, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, klet, oddamo. Cena: 10,50 EUR/m2/mes ODDAMO skladiščni prostor v skupni velikosti 215 m2 bruto oziroma 173 m2 neto, višine 3,5m, ki se nahaja v kleti na območju BTC-ja.Dostop možen z viličarjem ali tovornjakom do stavbe, do....
02.03.2023.,
www.indomio.si
270 m2, pisarna, zgrajena l. 1979, oddamo. Cena: 12,00 EUR/m2/mes Ljubljana, Bežigrad, oddamo poslovne prostore v Poslovni stavbi, etažno K+P+8N, leta 1979, stavba je redno vzdrževana. V stavbi je dvigalo ter receptor. Poslovni prostori površine 270 m2 v naravi predstavlja zaključeno....
20.03.2026.,
www.indomio.si
63 m2, pisarna, zgrajena l. 1973, oddamo urejen in funkcionalen poslovni prostor v skupni velikosti 63 m2, ki je bil do sedaj v uporabi kot arhitekturni biro, oddamo. Cena: 850,00 EUR/mes Oddamo urejen in funkcionalen poslovni prostor v skupni velikosti 63 m², ki je bil do sedaj v....
13.04.2026.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje je v urejenem bloku. .
06.03.2026.,
www.indomio.si
140 m2, skladišče, zgrajeno l. 1980, klet, oddamo. Cena: cca 9,00 EUR/m2/mes Oddamo skladišče na območju BTC-ja velikosti 140 m2. Skladiščni prostor se nahaja v kleti objekta. Dostop do skladišča je omogočen z velikimi in majhnimi tovornjaki, v sam prostor pa je dostop urejen s tovornim....
09.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Poslovna stavba se nahaja v IC na Litostrojski cesti 44e, ki je bila zgrajena leta 2007 in se nahaja v bližini severne obvoznice. Poslovni prostor se je v 2. nadstropju, dela poslovnega prostora so v zaključni fazi, prostori so neopremljeni. .
07.05.2026.,
www.indomio.si
70 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 2006, oddamo. Cena: 1.500,00 EUR/mes Se vam je sanjal odličen poslovni prostor v samem srcu BTC-ja? Tukaj je. ODDAJA POSLOVNEGA PROSTORA, 72 m², NOVE JARŠE – BTC Pridobite svoj prostor v enem najbolj dinamičnih poslovnih okolij v Ljubljani.....
02.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
najemnina + stroški in 1 varščina .
15.01.2026.,
www.indomio.si
50 m2, pisarna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2. nad., oddamo. Cena: 14,50 EUR/m2/mes ODDAMO pisarniški prostor v skupni velikosti cca. 50 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju poslovne stavbe v BTC-ju v Ljubljani. Pisarna ima veliko svetlobe, moderno prezračevanje in ogrevanje,....
08.05.2026.,
www.indomio.si
80 m2, prostor za storitve, adaptiran l. 2020, pritličje, neposredna bližina AC priključka, oddamo. Cena: 10,00 EUR/m2/mes Ljubljana - Vižmarje, poslovni prostor za storitve s priročnim skladiščem v pritličju samostojne hiše, dva vhoda, čajna kuhinja, lastne sanitarije, urejeno parkirišče....
24.10.2024.,
www.indomio.si
134 m2, 3,5-sobno, dupleks, zgrajeno l. 2015, 90 m2 zemljišča, pritličje, Oddaja duplex stanovanja s prostornim atrijem in garažo za dva avtomobila, prodamo. Cena: 2.000,00 EUR Oddaja se čudovito, moderno opremljeno duplex stanovanje, ki se nahaja v urejeni in mirni soseski, obdani....
20.02.2024.,
www.indomio.si
165 m2, skladišče, zgrajeno l. 1980, dostop s kamioni, v ceni vključena manipulacija, stroški elektrike za osvetljavo, poraba vode v WC ter parkirišče pred objektom, oddamo. Cena: 10,56 EUR/mes .
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391009-487 Ogled oglasa na strani ponudnika V znani Delovi stolpnici na Dunajski cesti oddamo poslovne prostore v celotnem 2. nadstropju, v velikosti 1103,6m2. Prostori nudijo obilo možnosti oblikovanja samostojnih pisarn ali oceanski tip pisarn (open space). Lastnik....
14.05.2026.,
www.salomon.si
LJ. CENTER, SLOVENSKA CESTA , 57,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2023, 4. nad., popolnoma prenovljena pisarna, klima, dvigalo, recepcija v avli objekta, oddamo. Cena: 750,00 EUR/mes. Dodaten opis: Posredujemo pri oddaji popolnoma prenovljenih pisarniških prostorov v....
Spremembe cen iz 1.000 € na 800 €
z dne 16.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
07.05.2026 - 1.000 €
16.05.2026 - 800 €
07.05.2026.,
www.indomio.si
53,5 m2, 2-sobno, adaptirano l. 2020, 1/P+1+M, Sodobno zavetje ob robu narave - Kjer se udobje sreča z brezskrbnostjo. V objemu Krajinskega parka, tam, kjer se mestni utrip umiri in prepusti prostor pesmi ptic, vas čaka vaš novi dom. To ni le stanovanje, temveč prostor za nov začetek....
08.01.2026.,
www.indomio.si
158,3 m2, dvojček, zgrajen l. 2022, 254 m2 zemljišča, oddamo. Cena: 2.700,00 EUR/mes SVETEL, MODEREN IN PROSTOREN DVOJČEK Na zelo zaželjeni in mirni lokaciji na Vrhovcih, v urejenem naselju individualnih hiš, oddamo izredno svetlo enoto hiše dvojček s prostornim vrtom, ki je bila....
23.01.2025.,
www.indomio.si
136,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, 3. nad., oddamo. Cena: 12,00 EUR/m2/mes Na odlični lokaciji v Zupančičevi jami v poslovni stavbi ALTA, posredujemo pri oddaji poslovnih prostorov v različnih izmerah. Možno je najeti pisarne kot celoto v izmeri 136,7 m2 ali pa posamezne pisarne....
14.05.2026.,
www.indomio.si
94,55 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, 2. nad., oddamo. Cena: 1.800,00 EUR/mes SVETLO IN PROSTORNO 4-SOBNO STANOVANJE Z GARAŽNIM PARKIRNIM MESTOM V centru mesta oddamo izredno svetlo, prostorno in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v 2. nadstropju urejene večstanovanjske....
30.01.2025.,
www.indomio.si
Poslovni prostor - pisarna, Ljubljana Moste (BTC), zgrajeno l. 2007, 1. nadstropje/P+1, skupne tlorisne površine 312,00 m2, zagotovljena parkirna mesta. Cena: 11,00 EUR /m2 /mesec. V poslovni stavbi, v poslovno industrijski coni BTC, oddamo svetle pisarniške prostore v izmeri 312,00....
23.08.2025.,
www.indomio.si
4-sobno stanovanje, Ljubljana Tabor, zgrajeno l. 1905, obnovljeno l. 2016. 3. nadstropje od 4., 142,90 m2 stanovanjske površine, balkon 3 m2, klet 37,20 m2 (skupaj 183,10 m2). Cena: 2500,00 EUR/mesec. V centru mesta, na odlični lokaciji, oddamo nadstandardno 4-sobno stanovanje, ki....
06.05.2026.,
www.indomio.si
75,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2000, 3/5 nad., Oddamo 3. sobno stanovanje v Črnučah, Cesta 24. junija. Stanovanje se oddaja dolgoročno. Stanovanje je sestavljeno iz; kuhinja z dnevno sobo, spalnica, otroška soba, kopalnica z WC, WC, hodnik. V stavbi je dvigalo. Možnost najema dveh....
Spremembe cen iz 9.983 € na 7.987 €
z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
18.12.2024 - 11.519 €
06.06.2025 - 9.215 €
14.06.2025 - 9.983 €
03.04.2026 - 7.987 €
18.12.2024.,
www.indomio.si
Poslovni prostor – kombiniran prostor, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 1986, 1./4.nad. v poslovni stavbi, skupna površina 1535,90 m2. Cena: 5,20 EUR/m2 + DDV. Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Stegnah, s hitrim dostopom do obvoznice posredujemo pri oddaji proizvodnih prostorov....
27.08.2025.,
www.indomio.si
Poslovni prostor - pisarne, Ljubljana Center, zgrajeno l. 1962, 6./7. nad., skupna bruto površina 84,56 m2. Cena: 12,50 EUR/m2/mesec + DDV. Na izjemno iskani lokaciji v centru mesta oddamo poslovna prostora s skupno bruto površino 84,56 m2. Prostora se nahajata v urejeni in redno....
12.04.2025.,
www.indomio.si
Poslovni prostor – pisarna, Ljubljana Šiška, zgrajeno l. 2005, prenovljeno l. 2018, 7./8. nad., površina 117,25 m2, možnost najema parkirnih mest v garaži. Cena: 17,00 EUR/m2/mesec. Na odlični lokaciji v Šiški oddamo čudovite poslovne prostore v skupni izmeri 117,25 m2. Slednji se....
11.09.2025.,
www.indomio.si
2,5-sobno stanovanje, Ljubljana Center (Prule), zgrajeno l. 1841, obnovljeno l. 2024, 3./3. nad., neto tlorisna površina 80,70 m2 (bivalna površina 64,80 m2, galerija 15,90 m2). Cena: 1350,00 EUR/mesec. V centru mesta oddamo zanimivo stanovanje, ki se nahaja v popolnoma obnovljeni....
10.02.2026.,
www.indomio.si
90 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, 1. nad., oddamo. Cena: 1.260,00 EUR/mes POSLOVNI PROSTOR – PISARNA, DOLGI MOST, KOZARJE Na odlični lokaciji v poslovnem predelu Dolgi most, Kozarje je na voljo poslovni prostor – pisarna v izmeri 90 m2. Prostori se nahajajo v prvem nadstropju in so....