• GoHome Professional
najem Ljubljana do 500 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • najem Ljubljana do 500 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najem Ljubljana do 500 eur

  • Za iskalni niz "najem ljubljana do 500 eur" je bilo najdenih 89 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 11 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 475 eur (malo cenejši)
    • 525 eur (malo dražje)
    • do 10 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 320 €, 38,00 m2 cca 8 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prostor je razdeljen v dve s stopniščem povezani etaži in se oddaja za agencijo, salon, pisarno,.. Lahko tudi butik, trgovino ali druge storitve. Mesečni obratovalni stroški so zelo nizki (ca. 100€). Vseljivo je takoj! .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 320 €, 14,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

DVOPOSTELJNO SOBO Z UMIVALNIKOM ODDAM. SANITARIJE IN KOPALNICA SKUPNI. KUHANJE MOŽNO V SOBI OZ. V SKUPNI KUHINJI. KABELSKI PRIKLJUČEK. CENA ZAJEMA VSE STROŠKE. PRENOČIŠČA VODMAT SE NAHAJAJO LE KORAK OD KLINIČNEGA CENTRA, METELKOVE ULICE TER ŽELEZNIŠKE IN AVTOBUSNE POSTAJE V LJUBLJANI.....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 530 €, 34,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1900, pritličje, oddamo. Cena: 530,00 EUR/mes Dolgorčno oddamo enosobno stanovanje RESNEMU IN ZANESLJIVEMU NAJEMNIKU. Stanovanje se nahaja v starejši stavbi, brez parkirišča. KLIČITE SAMO RESNI INTERESENTI! Lokacija: Medvedova cesta. Oprema: – v kopalnici:....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 310 €, 22,00 m2 cca 14 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

22 m2, pisarna, adaptirana l. 2024, pritličje, Prenovljena pisarna se nahaja v pritličju urejene poslovne stavbe v bližini centra mesta. Vsi priključki, optika, klima, tehnično varovanje, možnost najema parkirnega mesta pred zgradbo, oddamo. Cena: 310,00 EUR/mes Najemnina znaša 310,00....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, 300 €, 40,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Apartma ima balkon in je popolnoma opremljen in opremljen z vsem, kar potrebujete, vendar ni problema Sprejemam, da pridete s svojim pohištvom, imam prostor za shranjevanje svojega pohištva Spalna kapaciteta apartmaja: 3 osebe Sprejemam hišne ljubljenčke Hladilnik z zamrzovalnim delom....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 300 €, 26,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina trgovine in avtobusno postaje, do centra mesta je cca. 15 min. vožnje z busom. Soba je v hiši z še drugimi sobami. V kopalnici je le priključek za pralni stroj v kolikor imate svojega, sicer pa je pralni stroj na razpolago v souporabi. Na razpolago je eno parkirno....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 300 €, 20,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ponujamo vam svetle, na novo prenovljene štiriposteljne sobe v središču Ljubljane. V naših sobah prevladujejo leseni starinski kosi pohištva in kombinacija belih in zlatih odtenkov, ki dajejo prostoru poseben, vintage pridih. Široka, velika okna vam bodo zagotovila obilo sončne svetlobe....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, 300 €, 20,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Najamem garsonjero (do max 300 evrov s stroški vred). Prule, Trnovo, okolica Tivolija, Rožna dolina, Vič, bližnji Rudnik. Imam svoj pralni stroj, hladilnik, omaro. Sem mirna in urejena nekadilka ter redno zaposlena. Želim si lastnikov in sosedov, ki spoštujejo zasebnost. 040/971-891....

 
 
 
  Najem, Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 300 €, 16,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Študentske sobe v večji hiši, študentski del hiše lasten vhod, parkirišče. Vseljivo s 1.8.2017. Ob podpisu pogodbe se plača varščina, ki znaša enomesečno najemnino s stroški. .

 
 
 
  Najem, Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 300 €, 56,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Študentske sobe v večji hiši, študentski del hiše lasten vhod, parkirišče. Vseljivo s 1.7.2017. Ob podpisu pogodbe se plača varščina, ki znaša enomesečno najemnino s stroški. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 300 €, 70,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščem cimro (ž). Stanovanje v mirni okolici, ohranjeno in opremljeno, internet, telefon, 100m od avtobusne postaje, banke, trgovine, pošte, knjižnice. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, 300 €, 20,00 m2 cca 15 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pisarna velika do največ 30m2. Cena po dogovoru. Leto izgradnje je samo okvirno. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 290 €, 140,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.indomio.si

140,3 m2, soba, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2025, oddamo. Cena: 290,00 EUR/mes Na odlični lokaciji v Črnučah, oddamo postelje v prostorni, svetli in funkcionalni hiši, primerni za študente. Hiša se nahaja v mirnem stanovanjskem naselju, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture.....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, 300 €, 30,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

boljse ce z balkonom .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 280 €, 15,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

15 m2, soba, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2024, PK/2 nad., oddamo. Cena: 280,00 EUR/mes Posredujemo pri oddaji študentske sobe za 2 osebi v bližini AMZS. Stanovanje je sestavljeno iz manjšega hodnika, kopalnice, kuhinje z jedilnico in dveh ločenih sob. V vsaki sobi sta 2 postelji,....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 267 €, 16,70 m2 cca 16 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.temelj-nepremicnine.si

16,7 m², pisarna, zgrajena l. 1980, 1/1 nad., Šmartinska ulica, do btc-a samo nekaj minut, enako tudi do centra mesta, poslovna stavba z 24/7 vratarsko službo, vsi priključki, prevzem takoj, parkirišče ob stavbi, oddamo. Cena: 16,00 EUR/m²/mes .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 261 €, 18,00 m2 cca 14 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

18 m2, pisarna, adaptirana l. 2022, 2. nad., V bližini centra mesta oddamo pisarno v drugem nadstropju ( mansardi) urejene poslovne stavbe. Vsi priključki, optika, klima, tehnično varovanje, možnost najema parkirnega mesta pred zgradbo za 50 EUR+ddv na mesec, oddamo. Cena: 261,00....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 540 €, 43,00 m2 cca 13 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2024, PK/2 nad., odlična lokacija, zraven BTC-ja, Šmartinska, oddamo poslovni prostor v podpritličju sodobne poslovne stavbe. Primerno za pisarno ali kot prostor za mirno storitveno dejavnost. Souporaba sanitarij. Odda se neopremljeno.....

 
 
 
 
-29%

Spremembe cen iz 350 € na 250 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 250 €, 23,00 m2 cca 11 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.02.2026 - 350 €
22.04.2026 - 250 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.kumi.si

Razporeditev - skupni vhod (predprostor) kateri se lahko uporablja kot sprejemnica, sanitarije, prostor za storitev v katerem je voda tako, da je primerno tudi za kozmetično dejavnost oz. pisarniško (zavarovalništvo, prevajalstvo, ), parkirno mesto. Lokacija: Ljubljana - Rudnik bližina....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 250 €, 68,00 m2 cca 4 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Oddamo prostor v pritličju za skladišče ali mirno dejavnost. Prostor ima lahek dostop in parkirišče, telefon internet, CK. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 240 €, 60,00 m2 cca 4 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.temelj-nepremicnine.si

60 m², skladišče, zgrajeno l. 1980, pritličje, odlična lokacija, bližina avtocestnega križa, ograjena poslovna cona z 24/7 vratarsko službo, nadstreški različnih velikosti od 60 m² do 200 m², cena 4,00 EUR/ m². prevzem takoj, idealno za gradbeno dejavnost oz. skladiščenje neživilskega....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 240 €, 16,00 m2 cca 15 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

16,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1996, klet, Prodajamo kompakten in urejen poslovni prostor v izmeri 16,1 m2, ki se nahaja v kleti vzdrževane poslovne stavbe (zgrajene leta 1996) v srcu Bežigrada, oddamo. Cena: 240,00 EUR/mes PRILOŽNOST V BEŽIGRADU – Funkcionalen poslovni....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 220 €, 71,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

souporaba kuhinje, kopalnice in WC-ja, parkirni prostor, wi-fi .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 220 €, 14,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

14 m2, soba, zgrajena l. 1973, 2/2 nad., v hiši, souporaba sobe z drugo najemnico, prav tako souporaba kopalnice in kuhinje, lastnica oddaja celotno 2. nadstropje, ki ima ločen zunanji vhod po stopnicah, kar zagotavlja več zasebnosti, stroški ( voda, elektrika, ogrevanje, internet....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Jarše, 210 €, 15,00 m2 cca 14 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

15 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2024, VP/2 nad., visoko pritličje, odlična lokacija, zraven BTC-ja, Šmartinska, oddamo poslovni prostor v pritličju sodobne poslovne stavbe. Primerno za pisarno, mirno storitveno dejavnost ali arhiv. Prostor je znotraj poslovne....

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 202 €, 25,30 m2 cca 8 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.temelj-nepremicnine.si

25,3 m², skladišče, zgrajeno l. 1950, pritličje, Šmartinska ulica, ograjena poslovna cona z 24/7 vratarsko službo. manjši prostor z visokim stropom in parkirnim mesto pred objektom. Elektrika in voda v prostoru. prevzem možen takoj, oddamo. Cena: 8,00 EUR/m²/mes .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 550 €, 57,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je bilo popolnoma adaptirano leta 2004. Zajema predsobo, kuhinjo, dnevno sobo, spalnico ter kopalnico. V stanovajnu so vsi potrebni priključki (telefon, KTV), .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 550 €, 40,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Oddamo polno opremljeno 2-sobno stanovanje, primerno za 2 osebi, ki nista par. Vsaka sobica ima svojo posteljo. .

 
 
 
  Najem, Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 550 €, 14,00 m2 cca 39 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.indomio.si

14,17 m2, pisarna, zgrajena l. 2011, pritličje, čudovita pisarna v rotondi, oddamo. Cena: 550,00 EUR/mes Oddaja se čudovita pisarna v eni najmodernejših poslovnih stavb, Rotondi, velika 14.17 m². Poleg pisarne vam je na voljo tudi souporaba sodobno opremljene sejne sobe, prijetne....

 
 
 
  Najem, Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 170 €, 25,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je 3-stanovanjska. Veliko vrta. 3 parkirina mesta. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 150 €, 10,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pričakujem mir, svetlo in pozimi centralno ogrevano. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 150 €, 70,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,