• GoHome Professional
najem stanovanja do 621 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • najem stanovanja do 621 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najem stanovanja do 621 eur

  • Za iskalni niz "najem stanovanja do 621 eur" je bilo najdenih 180 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 10 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 589 eur (malo cenejši)
    • 652 eur (malo dražje)
    • do 9 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 500 €, 27,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

27 m2, garsonjera, adaptirana l. 2026, pritličje, odlična lokacija, oddamo. Cena: 500,00 EUR/mes Na Kodeljevem oddamo lepo urejeno garsonjero v izmeri 27m2. Garsonjera je svetla, komfortna, nahaja se na odlični lokaciji v bližini centra, v celoti prenovljena, kpl opremljena, nezasedena,....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, JELŠA, 500 €, 28,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

28 m2, 1-sobno, adaptirano l. 2024, 50 m2 zemljišča, P/1 nad., manjše 1 sobno stanovanje s 30 m2 pokritega atrija delno opremljeno, takoj vseljivo in (1) enim parkirnim mestom na skupnem dvorišču. Primerno za eno osebo, morebiti par. Poleg najemnine najemnik plača še stroške in varščino....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, DRAVOGRAD, 500 €, 77,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

77,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2021, oddamo. Cena: 500,00 EUR/mes Iščete obnovljeno 2 sobno stanovanje v Dravogradu za najem z možnostjo odkupa? V naši ponudbi je prijetno 2 sobno dupleks stanovanje, ki se nahaja v Dravogradu. Meri 77,3 m2 v dneh etažah (spodaj....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 550 € na 500 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Najem, Stanovanje, POSTOJNA, 500 €, 40,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2026 - 550 €
22.04.2026 - 500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2001, 3. nad., oddamo. Cena: 500,00 EUR/mes Oddamo svetlo in opremljeno stanovanje v centru Postojne. Stanovanje vam nudi: spalnico, dnevno-jedilnico, kuhinjo, kopalnico in predprostor. Stanovanje je vseljivo takoj in je v celoti opremljeno,....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, STROČJA VAS, 500 €, 68,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

68,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, 573 m2 zemljišča, 1. nad., Oddamo svetlo in prijetno stanovanje v 1. nadstropju hiše v Stročji vasi pri Ljutomeru. 2 spalnici, dnevna z zaprtim balkonom, kuhinja z jedilnico. Mirna lokacija, zelenica in parkirišče. Najemnina 500 EUR, stroški cca.....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, 490 €, 80,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info se poklice na gsm 041309104 .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, Center, 490 €, 49,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1906, adaptirano l. 2020, 4. nad., oddamo. Cena: 490,00 EUR/mes Oddamo 1,5-sobno stanovanje – Maribor, center (Šentiljska ulica) Na odlični lokaciji v centru Maribora oddamo funkcionalno in prijetno 1,5-sobno stanovanje, primerno za posameznika ali....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 500 €, 70,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tel: 041376584 .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, KRANJ, Labore, 480 €, 45,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Laborah oddamo v najem enosobno stanovanje, ki se nahaja v kletni etaži večstanovanjske stavbe na Ljubljanski cesti. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, 450 €, 30,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Smo mirna družina, zagotavlljamo redna plačila in ne bi imeli nobenih težav z nami. Stanovanje potrebujemo nujno, saj se moramo iz trenutnega odseliti do marca 2019. Ponudbe lahko pošljete na telefonsko številko 069615675. Hvala vnaprej in LP. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, BREŽICE, 450 €, 50,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Je na obrobju mesta smer Tuš, Petrol.. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, 450 €, 36,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.01.2025. - 450 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjera ima svoj vhod in parkirno mesto za en avto. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, VRHNIKA, 450 €, 62,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Oddam stanovanje v Borovnici (center) 62m2.(Kuhinja,dnevna soba,spalnica,kopalnica, balkon,shramba.) V neposredni bližini (osnovna šola,vrtec, banka,pošta,lekarna,trgovine...) .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, CELJE, 450 €, 36,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 2/5 nad., manjše stanovanje na odlični lokaciji, v celoti adaptirano, delno opremljeno (kopalnica + kuhinja), energetsko precej varčno.. odlična priložnost, oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes Oddaja 1-sobnega stanovanja na odlični lokaciji – Ob Železnici....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, VELENJE, 450 €, 50,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pozdravljeni , Muz in zena iscu stanovanje v Velenju za dugorocen najem. Zaposleni, nekadilci in brez hisnih ljubljenckov Najraje bi stanovanje s vseljajem 1.6 ili 1.7.2024 Telefonska stevilka 070 704 827 Lp .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 450 €, 30,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščem enosobno stanovanje v Ljubljani, Domžalah ali Kranju, ki ga lahko namestim do 25. decembra 2018., s centralnim ogrevanjem do največ 450 evrov na mesec. Sama sem, z delovnim odnosom v Ljubljani od 1. januarja 2019. Imam mačku ker ima 9 let, in upam, da to ni problem (zelo je....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, NOVO MESTO, 450 €, 44,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1984, P/4 nad., opremljeno, svetlo 1S stanovanje s teraso, v pritličju večstanovanjske stavbe, v celoti opremljeno, na odlični lokaciji z dobro prometno dostopnostjo, vseljivo takoj, oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes Lokacija: stanovanje je v pritličju večstanovanjske....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, BIZELJSKO, 450 €, 66,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes Svetlo 3-sobno stanovanje – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, BREŽICE, 450 €, 56,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2025.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2015, 1/1 nad., oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes ODDAM OPREMLJENO STANOVANJE V VELIKOSTI CCA 56M2 (KUHINJA, SPALNICA , DNEVNA SOBA IN HODNIK ) .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, VRHPOLJE PRI MORAVČAH, 450 €, 34,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

34 m2, 1,5-sobno, adaptirano l. 2015, P/1 nad., oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes V Vrhpolju pri Moravčah oddamo svetlo in prijetno 1,5-sobno stanovanje v izmeri 34 m², ki se nahaja v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom. Stanovanje je bilo adaptirano leta 2015, je v celoti opremljeno....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, NOVO MESTO, 450 €, 38,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

38 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2025, 3/4 nad., vodovod, kanalizacija, elektrika, optika, skupno parkirišče, oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes Stanovanje obsega kuhinjo, bivalni del, hodnik, kopalnico, balkon in klet. Pogoji najema: nekadilci, brez živali, mirne osebe,....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 450 €, 50,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

50 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2022, 94 m2 zemljišča, P/2 nad., oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes Oddamo stanovanje v spodnji etaži hiše na Legnu zaposlenemu paru. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno in je opremljeno, vseljivo takoj. Pred hišo je lastno parkirišče....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, ŠOŠTANJ, 450 €, 45,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

45,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2024, V Šoštanju oddamo stanovanje primerno za eno ali dve osebi. Stanovanje je opremljeno in vseljivo s majem 2026, oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes Ponuja se vam priložnost najeti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, SEŽANA, 450 €, 50,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 2000, 1. nad., oddamo. Cena: 450,00 EUR/mes ODDAMO, stanovanje v hiši. Stanovanje se nahaj v prvem nadstropju stavbe. Stanovanje obsega: hodnik, spalnico, kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom ter kopalnico. Eno parkirno mesto na voljo pred stavbo.....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 650 €, 42,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

42,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1982, 4/4 nad., oddamo. Cena: 650,00 EUR/mes PRIJETNO STANOVANJE Z BALKONOM, 42,4 m² Na mirni in urejeni lokaciji v naselju Frankovo naselje oddamo prenovljeno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v lepo vzdrževanem večstanovanjskem objektu.....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 650 €, 59,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

59,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, 4. nad., Oddamo zelo urejeno dvosobno stanovanje v Spodnjem Radvanju, na Kardeljevi ulici 73, v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe, oddamo. Cena: 650,00 EUR/mes Stanovanje meri 59,3m², od tega je bivalni del 53,6m², balkon 2m² in 3,5m² kleti.....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, 650 €, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma na novo adaptirano 2 sobno svetlo stanovanje na Z legi z atrijem in pokrito teraso 20 m2 oddamo eni osebi ali paru za daljše obdobje. Stanovanje ima hodnik, garderobo sobo, kopalnico, wc, spalnico, dnevno sbo z jedilnico, kuhinjo, kletni prostor 6 m2, atrij 60 m2 z pokrito....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, POSTOJNA, 650 €, 53,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

53,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2018, P/5 nad., oddamo. Cena: 650,00 EUR/mes Oddamo lepo urejeno stanovanje na eni izmed boljših lokacij v Postojni. Nahaja se v pritličju večstanovanjskega bloka in mu pripadata parkirno mesto tik ob vhodu ter shramba v kleti. Stanovanje....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 650 €, 40,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

40,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1975, 10/12 nad., Obnovljeno stanovanje na Greenwichu, oddamo. Cena: 650,00 EUR/mes Posredujemo pri oddaji eno (1s)-sobnega stanovanja, ki je bilo v celoti stilsko prenovljeno na Greenwiški ulici v umirjenem okolju mestne četrti Pobrežje. Stanovanje je....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, APNENIK PRI BOŠTANJU, 650 €, 75,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2014, oddamo. Cena: 650,00 EUR/mes V apartmajski hiši na Apneniku pri Boštanju oddamo dvo sobni apartma, opremljen za dve osebi. Apartma se nahaja v pritličju hiše, ima odprt tloris kuhinje in dnevne sobe z izhodom na zelenico pred hišo. Poleg omenjenih....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, PORTOROŽ, 650 €, 38,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

38 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1975, P/1 nad., Oddamo manjše sredinsko) 2- sobno stanovanje v Portorožu. Stanovanje je primerno za samsko osebo ali par brez otrok. Domači ljubljenčki niso zaželjeni. Oddaja se za daljše časovno obdobje.Stroški: ogrevanje, poraba elektrike, vode, internet....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, APNENIK PRI BOŠTANJU, 650 €, 75,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

75 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2014, oddamo. Cena: 650,00 EUR/mes V apartmajski hiši na Apneniku pri Boštanju oddamo dvoinpol sobni apartma, opremljen za dve osebi. Apartma se nahaja v mansardi hiše, ima odprt tloris kuhinje in dnevne sobe z izhodom na prostorno teraso. Poleg omenjenih....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MARIBOR, Center, 650 €, 67,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

67,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1949, adaptirano l. 2006, 2/3 nad., Na izjemno iskani lokaciji v Mariboru, na Partizanski cesti 65, ekskluzivno oddamo svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. etaži (2. nadstropju) urejene večstanovanjske stavbe, oddamo. Cena: 650,00....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, CELJE, 440 €, 25,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

25 m2, garsonjera, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2021, 1/2 nad., Garsonjera na eni najboljših lokacij v Celju - ob parku in v samem centru, oddamo. Cena: 440,00 EUR/mes Ob mestnem parku, praktično v centru starega mestnega jedra oddamo v celoti adaptirano in lepo opremljeno garsonjero....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, JESENICE, 450 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.salomon.si

oddam v najem trisobno stanovanje, delno opremljeno (kuhinja, 2 x WC, kopalnica, sobe) Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, PIRAN, 450 €, 55,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.... .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, GROSUPLJE, 450 €, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

/ .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, ŠENTJERNEJ, 420 €, 32,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

32,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, oddamo. Cena: 420,00 EUR/mes ŠENTJERNEJ, Cesta Oktobrskih Žrtev, oddamo enosobno stanovanje, v izmeri 32,60 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju objekta, zgrajenega leta 1957, v neposredni bližini centra Šentjerneja. Oddaja se neopremljeno.....

 
 
 
 
+11%

Spremembe cen iz 380 € na 420 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Najem, Stanovanje, IŠKA, 420 €, 43,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 380 €
13.05.2026 - 420 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

43,68 m2, soba, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2022, 11/11 nad., oddamo. Cena: 420,00 EUR/mes Na odlični lokaciji v Šiški, v bližini Aleje in vseh pomembnih mestnih povezav, oddamo samostojno sobo v 2-sobnem stanovanju. Primerno za študenta/ko, ki si želi sobivanja s prijazno sostanovalko....

 
 
 
  Najem, Stanovanje, LITIJA, 420 €, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

CAT TV,internet, .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, CELJE, 400 €, 50,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno rabim eno sobno stanovanje v bloku ali v hisi..Sem poštena in resna.Placala bom sproti vsak mesec.Klicite samo resni.064299488 .

 
 
 
  Najem, Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 400 €, 56,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1989, oddamo. Cena: cca 400,00 EUR/mes Oddam urejeno in opremljeno 2-sobno stanovanje v centru Murska Sobota, velikosti 56,7 m². Stanovanje ima dnevni prostor s kuhinjo, spalnico, kopalnico, balkon, klet ter parkirno mesto z rampo. Takoj vseljivo. Najemnina:....

 
 
 

Ste opazili napako?