• GoHome Professional
najnovejše čim večje 100 m2 z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše čim večje 100 m2 z atrijem - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše čim večje 100 m2 z atrijem

  • Za iskalni niz "najnovejše čim večje 100 m2 z atrijem" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RAKOVNIK, 415.000 €, 108,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 108 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2017, 204 m2 zemljišča, P+1, Svetla in urejena enodružinska hiša z vrtom, atrijem in balkonom. Mirna lokacija blizu centra Ljubljane, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR V prijetni, mirni soseski na obrobju središče Ljubljane....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

108 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 680.000 €, 107,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

107,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR MODERNO 4-SOBNO ATRIJSKO STANOVANJE NA MIRNI LOKACIJI, 107,7 m², 2 PARKIRNI MESTI Na mirni in zeleni lokaciji na Vrhovcih prodamo prostorno, svetlo in opremljeno 4-sobno atrijsko stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 319.000 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – proizvodni/skladiščni/pisarna, Ljubljana Hrušica, zgrajeno l. 1960, prenovljeno l. 2000, P+1, vrstna stavba v industrijski coni, možnost bivanja, neto tlorisna površina 105,60 m2, 2x parkirno mesto, atrij 31,00 m2. Cena: 319.000 EUR. V industrijski coni tik ob Ljubljanici....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 330.000 €, 101,00 m2 cca 3270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

101,4 m2, vrstna, zgrajena l. 2003, 120 m2 zemljišča, P+1, Vrstna hiša na Pobrežju, z vrstno garažo, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na Pobrežju prodamo vrstno hišo, ki je bila zgrajena leta 2003. Hiše je v naselju vrstnih hiš, k hiši spada še vrstna garaža. Hiša je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, V Piranu prodamo prostorno 2-sobno stanovanje za obnovo z veliko zunanje površine (vrt, atrij, terasa), dostopna lokacija. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR V Piranu prodamo zanimivo 2-sobno stanovanje za....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4,5-sobno duplex atrijsko stanovanje (120 m2) ?? Vseljivost: od 1. julija dalje (ogledi možni od januarja 2025) ?? Popolnoma prenovljeno (2022) – nova kuhinja, prenovljeni parketi, novo pohištvo po meri, nova notranja vrata, električna napeljava, LED luči, 3 klimatske naprave, električne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 465.000 €, 99,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 2002, 43 m2 zemljišča, pritličje, Eleganca bivanja v objemu narave - štirisobno duplex stanovanje v Nadgorici, Ljubljana, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih in mirnih sosesk Ljubljane, v Nadgorici, je na voljo izjemno....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo enoto dvojčka na lepi in mirni lokaciji, odmaknjeni od starega mestnega jedra slab kilometer. V neposredni bližini so bolnica, zdravstveni dom, šola, vrtec, nakupovalni center z kinodvoranami, stadion in športno rekreativni center. Dvojček se bo nahajal na Lebanovi ulici,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • čim večje 100 m2 z atrijem (15)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.