• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine" je bilo najdenih 23 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.336 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 66,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 345.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

97,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 905 m2 zemljišča, P+1, hiša z velikim zemljiščem, dvema garažama in gospodarskim poslopjem na izjemni lokaciji. hiša meri 97,4 m2 neto tlorisne površine in stoji na čudoviti v celoti zazidljivi parceli v velikosti 905 m2. skozi leta je bila redno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'najnovejše nepremičnine'
68.000 €
300.000 €
239.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 395.625 €, 5275,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.275 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST V ISTRSKEM ZALEDJU – BREZOVICA PRI GRADINU Iščete popolno lokacijo za investicijo ali gradnjo svojega novega doma v objemu narave, a hkrati blizu obale? Naprodaj sta dve izjemni....

 
 
 
  Hiša, KOBDILJ, 330.000 €, 219,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

219,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1992, P+1+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR PRODAMO stilsko opremljeno kraško hišo! V idilični kraški vasi Kobdilj je naprodaj čudovita kraška hiša, opremljena z občutkom za stil in domačnost. Hiša združuje tradicionalni kraški....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Jiršovci, zgrajeno l. 2025, neto tlorisna površina 150,00 m2, bivalna površina 130,00 m2, površina parcele 648,00 m2. Cena: 290.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne pritlične hiše, ki se nahaja se v naselju Jiršovci, občini Destrnik, kjer se prepletata....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 55,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 407.800 €, 123,00 m2 cca 3320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

123,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2002, Na prodaj je stanovanje z dvigalom v centru Kamnika, na Usnjarski cesti 12, ki ponuja izjemni potencial za kakovostno bivanje. Stanovanje je idealno za vse, ki iščejo kombinacijo udobja in mestnega življenja ter želijo uživati v čudovitem razgledu....

 
 
 
  Hiša, BILJANA, 445.000 €, 167,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 1.253 m2 zemljišča, K+P+1, Samostojna stanovanjska hiša v osrčju Goriških Brd na osupljivi lokaciji, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V Idiličnem zaselku Biljana, na naslovu Biljana 24a, pošta Dobrovo v Brdih, je naprodaj samostojna stanovanjska....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 290.000 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Jiršovci, zgrajeno l. 2025, neto tlorisna površina 150,00 m2, bivalna površina 130,00 m2, površina parcele 672,00 m2. Cena: 290.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne pritlične hiše v naselju Jiršovci, občini Destrnik, kjer se prepletata mir podeželja....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 398.000 €, 67,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67,8 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1986, 2/5 nad., dvigalo, balkon, klima, možen odkup garaže, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR Prodaja 2,5 sobnega stanovanja - Metoda Mikuža Na odlični lokaciji prodamo svetlo in funkcionalno 2,5 sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem večstanovanjskem....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 1.150.000 €, 248,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

248,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1954, 620 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trostanovanjske hiše na Koleziji, ki je bila zgrajena leta 1954. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije zemljišče meri 620 m², hiša pa ima 351,8 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 103.900 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 103.900,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 205.000 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

150 m2, dvostanovanjska, adaptirana l. 1990, 274 m2 zemljišča, P+1, prodaja, dvostanovanjska hiša z atrijem, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Prodamo dvostanovanjsko hišo v Lokavcu pri Ajdovščini. V pritličju objekta se nahaja manjše enosobno stanovanje. V nadstropju pa je stanovanje....

 
 
 
  Hiša, PODNANOS, 299.000 €, 239,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

239,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, 827 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Kraška domačija z bazenom in čudovito kamnito kletjo V mirnem delu Podnanosa stoji čudovita kamnita hiša, kjer se prepletajo pristna kraška arhitektura, toplina doma in edinstven....

 
 
 
  Hiša, VELIKA NEDELJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

70,1 m2, zidan, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2016, 1.342 m2 zemljišča, naprodaj očarljiv vikend na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj je prijeten in v celoti opremljen vikend na čudoviti lokaciji z odprtim razgledom in veliko mero zasebnosti. Objekt, zgrajen leta....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 660.000 €, 314,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

314,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 1.013 m2 zemljišča, P+1+M, opremljeno, parkirišče za več avtomobilov, center, prodamo. Cena: 660.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji prostorne samostojne stanovanjske hiše v skorajšnjem centru....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 305.000 €, 87,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

87,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2002, adaptiran l. 2007, 14,5 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gostinskega lokala z dolgoletno tradicijo uspešnega poslovanja, ki se nahaja na odlični lokaciji v stanovanjskemu naselju Metoda Mikuža.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 279.900 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

193,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, 4.387 m2 zemljišča, P+1+2+M, pravljična domačija, z dušo, popolnoma prenovljena hiša, trije apartmaji oz. 3 ločena stanovanja, 3 kopalnice, ločeni vhodi, tri kuhinje, mir, zasebnost, priložnost, Šentjur, estetika, sodobno udobje, prostorni balkoni,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-23 (od skupaj 23)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.