• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine 320 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine 320 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine 320 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine 320 m2 urejeno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠENTILJ, 319.000 €, 319,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-300 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in mirni lokaciji v Cirknici (4 km iz Šentilja v smeri proti Pesnici) prodamo prostorno in lepo urejeno samostojno hišo, zgrajeno leta 1996. Po podatkih GURS hiša meri 318,6 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Hiša, RAKIČAN, 255.000 €, 320,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

320,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2017, 1 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v naselju Rakičanu pri Murski Soboti. Na izredno lepi in mirni lokaciji na obrobju naselja Rakičan prodamo večjo stanovanjsko hišo, ki ponuja....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 440.000 € na 374.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STRAŽA, 374.000 €, 322,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 469.000 €
08.01.2026 - 440.000 €
07.05.2026 - 374.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

322,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2005, 1.037 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 374.000,00 EUR STRAŽA, Na žago, prodamo poslovno-stanovanjsko stavbo, zgrajeno l. 1920, in obnovljeno med l. 2000 in 2005 (zamenjana streha in vgrajena nova PVC okna s trislojnim termopanom).....

 
 
 
  Hiša, DUTOVLJE, 696.300 €, 316,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.indomio.si

316,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 626 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 696.300,00 EUR DUTOVLJE – Samostojna hiša 316 m², bazen, sončna elektrarna, mirna lokacija. Prodamo moderno, prostorno in izredno dobro vzdrževano samostojno hišo v mirnem naselju ob gozdu. Odlična sončna lega,....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 548.000 €, 324,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

324,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, adaptirana l. 2018, 3.558 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 324,7 m2, ki stoji na mirni in zeleni lokaciji v naselju Drenov Grič pri Vrhniki. Hiša, zgrajena leta 1998, stoji....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 990.000 €, 316,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

316,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, 549 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna večstanovanjska hiša – Semedela, Koper Na izjemni lokaciji v priljubljenem delu Koper – Semedela je naprodaj prostorna samostojna hiša, ki ponuja odlično priložnost za večjo....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....