• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine 380 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine 380 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine 380 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine 380 m2 čim večje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LAŠKO, 792.000 €, 369,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-107 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji, na grajskem griču v Laškem, posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1983, bruto tlorisne površine 369,20 m2, od tega je 293,50 m2 uporabne površine. Hiša je bila....

 
 
 
 
+18%

Spremembe cen iz 669.000 € na 790.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, VRHNIKA, 790.000 €, 415,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 669.000 €
12.03.2026 - 790.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

415,4 m2, hiša, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2023, 896 m2 zemljišča, 2/3 nad., prodamo. Cena: 790.000,00 EUR V središču Vrhnike, na res odlični lokaciji posredujemo pri prodaji , popolnoma obnovljenega objekta. Gre za večstanovanjsko stavbo iz leta 1900, s tremi etažami. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 497.000 €, 415,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-99 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logatcu na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1974, vendar je izredno lepo vzdrževana in se je skozi leta tudi veliko obnavljala. Po podatkih GURS- a hiša meri....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 499.999 € na 479.999 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GORNJA RADGONA, 479.999 €, 413,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 584.000 €
07.11.2025 - 499.999 €
04.03.2026 - 479.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

413,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.401 m2 zemljišča, K+P+M, Čudovita moderna hiša v objemu narave - idealna za bivanje in poslovno dejavnost, prodamo. Cena: 479.999,00 EUR Čudovita moderna hiša v objemu narave – idealna za bivanje in poslovno dejavnost Naprodaj je izjemna hiša,....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 110.000 €, 413,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

413 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA V Babičih pri Kopru ( v bližini Marezig), prodamo gradbeno parcelo velikost 413 m2. Parcela ima urejen dostop ter pogled na dolino. Lokacije parcele je atraktivna, saj se nahaja v mirnem okolju v objemu narave.....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 28.000 €, 412,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-248 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Hočkem Pohorju v bližini hotela Tisa prodamo komunalno opremljeno parcelo (voda, elektrika). Parcela je velikosti 412 m2 in je pod naklonom, na sončni legi z lepim razgledom. Dostop je možen po dveh makadamskih cestah. Po....

 
 
 
  Zemljišče, GOZD MARTULJEK, 152.070 €, 411,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v GOZD MARTULJKU - KRANJSKA GORA v velikosti 411,00 m 2 v zelo mirnem delu naselja, na sončni in ravni lokaciji in čudovitim razgledom na Špik in Martuljkovo skupino – PRODAMO. V zelo mirnem in sončnem delu idilične vasi Gozd Martuljek prodamo lepo zazidljivo....

 
 
 
  Hiša, VELIKI TRN, 135.000 €, 411,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

411 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2004, 1.557 m2 zemljišča, Prodamo poslovno-stanovanjski objekt; v celoti opremljen gostinski lokal; dve kuhinji, točilni pult, bar, velika jedilnica, sanitarije, kleti, opremljeno 6 sobno stanovanje, garaža, kurilnica; v, el., optika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI TRN, 135.000 €, 411,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

411 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1972, adaptiran l. 2004, 1.557 m2 zemljišča, Prodamo poslovno-stanovanjski objekt; v celoti opremljen gostinski lokal; dve kuhinji, točilni pult, bar, velika jedilnica, sanitarije, kleti, opremljeno 6 sobno stanovanje, garaža, kurilnica; v, el.,....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 490.000 €, 411,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

411 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 852 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Stanovanjska hiša v centru Žalec – idealna za večgeneracijsko bivanje ali kombinacijo bivanja lahko tudi poslovno V mirni, a centralni legi mesta Žalec vam predstavljamo izjemno priložnost – hišo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 380 m2 čim večje (176)
  • najnovejše nepremičnine čim večje (76)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.