• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine 480 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine 480 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine 480 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine 480 m2 najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 500 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SEVNICA, 1.567.000 €, 514,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji ekskluzivne vile, ki je bila zgrajena leta 2003, ter stoji na 6.278 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 513,9 m2 skupne površine in predstavlja višji nivo bivanja za novega lastnika. Objekt je zagrajen z....

 
 
 
  Hiša, BLAGOVICA, 2.250.000 €, 508,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

508 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 4.587 m2 zemljišča, Posestvo se nahaja le 25 km od Ljubljane, obkrožen z naravo in grajen v švicarskem slogu. Ta s soncem poln dom s svojo odlično lokacijo in lastnim zasebnim teniškim igriščem se prilagaja tako velikim zabavnim kot intimnim srečanjem.....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 2.000.000 €, 480,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

480 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2014, 5.000 m2 zemljišča, K+P+1, Edinstvena stanovanjsko poslovna priložnost - dvostanovanjska hiša in veliko posestvo z že uveljavljeno prireditveno dejavnostjo, prodamo. Cena: 2.000.000,00 EUR Nepremičnina je locirana le streljaj....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 1.980.000 €, 455,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2025.,

www.indomio.si

455 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 7.246 m2 zemljišča, P+1+M, Odkrijte edinstveno turistično posest in prireditveno prizorišče, ki se nahaja v mirnem hribovju nad Celjem v Sloveniji. To popolnoma delujoče posestvo ponuja izjemno naložbeno priložnost, ki združuje rustikalni čar....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.980.000 €, 509,00 m2 cca 3890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

509,3 m2, hiša, adaptirana l. 2022, 632 m2 zemljišča, P+1+2+M, Na odlični prestižni zelo zaželeni četrtni lokaciji LJ-Bežigrad se prodaja prostorna, popolnoma prenovljena moderna hiša dvojček z bazenom in stabilnim prihodkom od najema. Hiša s površino cca. 509 m2 s parcelo velikosti....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 1.856.800 €, 464,20 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Ekskluzivna vila ob reki Savi – dolgoročni najem .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
  Poslovni prostor, MEDLOG, 1.621.080 €, 513,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

513,85 m2, skladišče, zgrajeno l. 1973, pritličje, skladišče ob ac, medlog - celje, prodamo. Cena: cca 6,15 EUR/m2 Posredujemo pri oddaji prostornega skladišča v Medlogu, Celje, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od centra mesta. Objekt je bil zgrajen leta 1973 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 480 m2 najdražje (163)
  • najnovejše nepremičnine najdražje (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.