• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine 610 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine 610 m2 čim manjše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine 610 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine 610 m2 čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BEZOVICA, 69.990 €, 554,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371007-2 Ogled oglasa na strani ponudnika V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže v Kopru 17 minut (19 km), do nakupovalnih....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 990.000 €, 550,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

550 m2, samostojna, zgrajena l. 1868, adaptirana l. 2006, 6.850 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 990.000,00 EUR Prodamo očarljivo tradicionalno hišo s prostornim zemljiščem na Krasu Prilagojena je gostinsko nastanitveni dejavnosti z veliko zunanjo zelenico in vrtom ter prostornim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 350.000 €, 550,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

550 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1994, 2.330 m2 zemljišča, P/P, Ekskluzivna podaja..V nakup vam nudino večjo poslovno halo v izmeri cca 550 m2, katera stoji na parceli v skupni izmeri 2330 m2. Poslovna hala ima uporabno dovoljenje ter izdelano energetsko izkaznico. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 980.000 €, 550,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

550 m2, kombiniran prostor, s prehrano, zgrajen l. 1982, 3.800 m2 zemljišča, pritličje, Na odlični lokaciji blizu centra mesta in blizu AC priključka se prodaja večjie zemljišče z več poslovnimim stavbami, ki predstavljajo delavnico, skladišča in pisarne.Pred stavbami je dovolj prostora....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 48.500 €, 551,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2024.,

www.indomio.si

551 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 48.500,00 EUR Parcela se nahaja v neposredni bližini centra Postojne ob Cankarjevi ulici 7. Parcela je podolgovate oblike dolga cca 60 m in široka od 5 do 18 m. Zaradi oblike ni primerna za gradnjo večjih obljektov. Lahko se zgradi garaže ali parkirne....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 683.688 €, 560,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

560,4 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1986, adaptiran l. 2005, 2/4 nad., za prireditvene, izobraževalne, športno-rekreacijske, trgovsko-skladiščne, servisni in proizvodne dejavnosti. Dostop je urejen po stopnišču z vhodno avlo v pritličju, osebnim in tovornim dvigalom. V ločenem....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 870.000 €, 564,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

Dvostanovanjska hiša, Komenda – Moste, zgrajeno l. 1997, PK + VP + M, skupna površina 564,60 m2, bivalna površina 260,40 m2, površina parcele 810,00 m2, garaža 44,40 m2, shramba 35,60 m2, hodnik 30,9 m2, klet 136,70 m2, balkon 9,80 m2, terasa 77,70 m2. Cena: 870.000 EUR. OGLASU JE....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 540.000 € na 480.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČRNOMELJ, 480.000 €, 564,00 m2 cca 850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2025 - 540.000 €
16.04.2026 - 480.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

564 m2, samostojna, zgrajena l. 1698, adaptirana l. 2014, 1.717 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Črnomelj, posredujemo pri prodaji nastanitveno gostinskega kompleksa ( butični hotel) s pripadajočimi objekti in zemljiščem v Črnomlju, prodamo.Nastanitveno gostinski....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 610 m2 čim manjše (165)
  • najnovejše nepremičnine čim manjše (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!