• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine 610 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine 610 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine 610 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine 610 m2 urejeno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manjši)
    • 640 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Zemljišče, ROGOZA, 180.000 €, 615,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

615 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Parcela z gradbenim dovoljenjem + temeljna plošča in opeka z lepilom za celotno hišo in garažo Na prodaj je odlična zazidljiva parcela v Rogozi, v urejenem naselju novejših hiš, z že urejeno dokumentacijo in začetkom gradnje. Idealna....

 
 
 
  Zemljišče, GORA PRI PEČAH, 68.000 €, 603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2025.,

www.indomio.si

603 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v mirni vaški soseski v bližini Moravč. Stavbno zemljišče velikosti 603 m2 je v rahlem naklonu, je v celoti stavbno in komunalno opremljeno. Na območju je možna gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb. Dostop je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 80.000 €, 602,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

602 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče z izdelanim zazidalnim načrtom, Slovenske Konjice, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča za gradnjo varovanega dvojčka – OBJEKTA, ki je primeren za starejše osebe in paraplegike. Na iskani....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, STRAŽA, 375.000 €, 630,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
16.05.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

630 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 1.037 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno stanovanjskega objekta v Straži pri Novem mestu. Predmet prodaje je poslovna stavba - delavnica in skladišče, skupaj s stanovanjsko hišo. Poslovni objekt....

 
 
 
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO MESTO, 720.000 €, 587,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

587,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2018, 2.081 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 720.000,00 EUR NOVO MESTO, Ljubljanska cesta, prodamo poslovno stavbo - gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 587,50 m2, zgrajen l. 1962 ter obnovljen med letoma 2017 in 2018,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.