• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine 660 m2 najdražje do 60 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine 660 m2 najdražje do 60 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine 660 m2 najdražje do 60 eur/m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine 660 m2 najdražje do 60 eur/m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 57 eur/m2 (malo cenejši)
    • 63 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Prilaz na parcelu sa javnoga puta; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – još je moguć dogovor oko cijene. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 46.000 €, 714,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

714 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v mirnem okolju, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup zazidljivega zemljišča, novo na trgu, v Mestnem vrhu. V celoti zazidljivo zemljišče se razprostira na skupni površini 714 kvadratnih metrov,....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 45.000 €, 694,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradilište sa započetom izgradnjom- Nova Vas .

 
 
 
  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.900 €, 698,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2024.,

www.indomio.si

698 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Ste od nekdaj sanjali o svoji hiši, ki bi se nahajala na odlični lokaciji - v bližini mesta, ampak v naravi, na urejeni ulici, z lepim razgledom in lego ki je obsijana s soncem? V nakup ponujamo 698 m² odlično parcelo (100% stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE POLJANE, 39.500 €, 668,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.inteleks.si

Zemljišče se nahaja v mirnem predelu vasi Velike Poljane, na izrazito sončni legi. Teren je položen. Na parceli sta dva objekta: kozolec in kmetijski objekt-svinjaki Infrastruktura ob zemljišču: vodovod, elektrika, optika Poleg zemljišča kupec dobi v last že 1/4 solastniški delež....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, DUPLEK, 35.000 €, 702,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-499 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku je na voljo 702 m2 zazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, 3 min do OŠ Duplek, 15 minut vožnje do Ptuja, cca 20 minut do Maribora, 25 min do Slovenske Bistrice. Nahaja se v naselju, ob in na parceli komunalna....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 660 m2 najdražje do 60 eur/m2 (32)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.