• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine balkon 80 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine balkon 80 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine balkon 80 m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine balkon 80 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manjši)
    • 80 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, 179.000 €, 81,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-85 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega trisobnega stanovanja v Kajuhovi ulici, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1950. Stanovanje obsega 81,1 m2 bruto površine, od tega 66,1 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Stanovanje, MALA LOKA, 328.000 €, 82,10 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2024.,

www.mp-projekt.si

V naselju Mala Loka pri Domžalah, posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v 1. nadstropju. Skupna izmera stanovanja je 82,10 m2, od tega je bivalna površina 69,10 m2, površina dveh balkonov pa 13,10 m2. Stanovanje se nahaja v eni enoti hiše dvojčka, ki je bila zgrajenega leta....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 475.000 €, 80,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2025.,

www.indomio.si

80 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2005, Sodobna eleganca v srcu Trnovega, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih sosesk Ljubljane – umirjenem in hkrati živahnem Trnovem – vam predstavljamo sofisticirano 2,5-sobno stanovanje, kjer se prefinjen dizajn sreča z brezčasno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

80 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2023, VP/4 nad., prodamo. Cena: 242.000,00 EUR Na Borštnikovi ulici prodajamo opremljeno 3.5-sobno opremljeno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3.5-sobno opremljeno stanovanje obsega: velik dnevno bivalni prostor, kuhinjo z izhodom na zastekljen....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

80,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, P/K+P+1+2+M, NOSTALGIČNO STANOVANJE Z VINTAGE POHIŠTVOM, uporabna površina 60,20 m2, klet 16,10 m2, zastekljen balkon 4,20 m2, bližina parka Tivoli, hiter dostop do narave in centra mesta ter obvoznice, na koncu mirne slepe ulice, dobro vzdrževano,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 121.050 €, 81,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja zelo varčno (EI:B2) 3s stanovanje, do katerega se lahko dostopa iz sprednje ali zadnje strani večstanovanjskega objekta, do stanovanja pa vodi 4x po 8 stopnic. Stanovanje trenutno zaseda 2 parkirni....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 215.100 € na 199.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2025 - 220.000 €
21.05.2025 - 190.000 €
14.10.2025 - 220.000 €
16.10.2025 - 215.100 €
15.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2025.,

www.indomio.si

79 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V centru Novega mesta, na Glavnem trgu prodamo v celoti obnovljeno 3 sobno stanovanje v poslovno stanovanjski stavbi. Obnova oz . novo: stavbno pohištvo (okna, vhodna vrata, notranja vrata-les)....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

81 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, 1/1 nad., naprodaj 2 sobno stanovanje na ptuju, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 240.000 €, 81,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

81,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2016, 6/6 nad., Na lokaciji Tabor v Mariboru je naprodaj svetlo 4-sobno stanovanje, s površino 81,8 m2 z balkonom in kletjo. Stanovanje je bilo v celoti obnovljeno leta 2015, ima funkcionalno razporeditev, tremi spalnicami, kakovostno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine balkon 80 m2 (79)
  • najnovejše nepremičnine 80 m2 (2)
  • najnovejše nepremičnine balkon (32)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.