• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 106 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 106 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 106 eur/m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 106 eur/m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 100 eur/m2 (malo cenejši)
    • 111 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MARIBOR, 660.000 €, 6307,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Pobrežja, pod Puhovo cesto, prodajamo 6.307 m2 zanimivega stavbnega zemljišča, namenjenega gradnji večstanovanjskih objektov. Prodajano zemljišče je ravno, podolgovate, kvadraste oblike. Locirano je torej z odlično....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 99.750 €, 950,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 950m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 265.965 €, 2533,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2025.,

www.indomio.si

2.533 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela v Žalcu, prodamo. Cena: 105,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 2533m2 je zazidljivo. Sprejet je bil OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, PERNICA, 135.000 €, 1295,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2025.,

www.dfi.si

356 m², nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Dodaten opis po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 37.000 €, 356,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2025.,

www.indomio.si

356 m2, nezazidljiva, stavbno zemljišče, večnamensko zemljišče na Duplici pri Kamniku, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR po zazidalnem načrtu opredeljeno kot zelene, rekreacijske površine.. zemljišče je primerno za vrt, sadovnjak, piknik prostor .. Za več informacij in dogovor o ogledu....

 
 
 
  Zemljišče, Hoče - Slivnica, 160.000 €, 1546,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-235 Ogled oglasa na strani ponudnika V industrijski coni Hoče prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.546 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno infrastrukturo....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 89.000 €, 867,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-59 Ogled oglasa na strani ponudnika POLZELA - zazidljiva parcela, PARCELA Gmajna POLZELA naprodaj zazidljiva parcela, skupaj v izmeri 867 m2 . Namenska raba: stanovanjske površine. V urejenem naselju -Savinjska cesta (POLZELA), je naprodaj zazidljiva parcela;....

 
 
 
  Zemljišče, PIJAVA GORICA, 156.000 €, 1550,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2023.,

www.indomio.si

1.550 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Iščete mirno zavetje pred mestnim vrvežem, ne da bi se morali odreči udobju? Parcela velikosti 1.550 m2 se nahaja se v mirni soseski v okolici Ljubljane, obdana s čudovitimi gozdovi in naravo, sestoji pa iz zazidljive....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 307.000 €, 3051,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 106 eur/m2 (1315)
  • najnovejše nepremičnine (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.