• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 1380000 eur vsaj 220 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 1380000 eur vsaj 220 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 1380000 eur vsaj 220 m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 1380000 eur vsaj 220 m2" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 924 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1300000 eur (malo cenejši)
    • 1400000 eur (malo dražje)
    • do 760 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IVANČNA GORICA, 667.000 €, 237,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 625 m2 zemljišča, P+1, Hiša na idilični lokaciji, prodamo. Cena: 667.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Malo Črnelo v občini Ivančna Gorica, posredujemo pri prodaji lepe enostanovanjske hiše. Po podatkih GURS-a hiša meri 237 m2 in....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,94 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,52 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'najnovejše nepremičnine do 1380000 eur vsaj 220 m2'
269.000 €
254.400 €
321.900 €
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

301 m2, vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih trgov, priljubljenih....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 165.000 €, 5081,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.081 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji, na obrobju gozda, prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za ljubitelje narave, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna, vendar zaradi konfiguracije terena ni v celoti primerna za gradnjo. Prednost zemljišča: - mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....