• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 2600 eur/m2 220 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 2600 eur/m2 220 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 2600 eur/m2 220 m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 2600 eur/m2 220 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manjši)
    • 230 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2400 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2700 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, STRAŽIŠČE, 630.000 €, 230,20 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2025.,

www.nepremicnina.si

.

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 460.000 €, 223,00 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-80 Ogled oglasa na strani ponudnika V prijetnem in urejenem naselju Gaberje, ki leži 5 km izven mesta Lendava, prodamo večjo družinsko hišo. Hiša se nahaja na izredno mirni lokaciji, saj je nekoliko odmaknjena od glavne ceste. Po podatkih GURSa je njena izmera....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 245.000 €, 208,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem , le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Hiša, BUJE, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.d-5.si

220 m², vrstna, zgrajena l. 1968, 490 m² zemljišča, V okolici Buj prodamo vrstno hišo, ki je potrebna kompletne adaptacije, s prekrasnim pogledom na morje, JZ lega,mirna lokacija, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Cena: 230.000,00 EUR Natisni Priporoči prijatelju .

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 218.000 €, 220,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je velika 220 m2 , ki je lahko tudi dvostanovanjska ,z 586 m2 zemlje z možnostjo dokupa nezazidljivega zemljišča .Notranjost je nedokončana ima pa urejeno okolico z vso infrastrukturo. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 189.900 € na 175.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JUROVSKI DOL, 175.000 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 189.900 €
28.03.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1972, 44.357 m2 zemljišča, K+P, predstavljamo vam čudovito staromeščansko hišo - kmetijo, ki se nahaja na izjemni, mirni in sončni lokaciji v Svetem Juriju v Slovenskih goricah, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 199.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2024.,

www.indomio.si

220 m2, 5 in večsobno, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., stanovanje preurejeno v poslovni prostor v centru mesta, kuhinja, ločene sanitarije, 6 x soba, ogrevanje na lastno plinsko peč, streha je bila menjana, solastniški delež podstrehe in parcele v izmeri 294 m2 za stavbo, zemljiškoknjižno....

 
 
 
  Hiša, BOVEC, 290.000 €, 220,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 600 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Prodamo samostojno stanovanjsko hišo v naselju Žaga pri Bovcu. Hiša je sestavljena iz treh etaž: -pritiličje, ki ga obsegajo pomožni prostori (wc, shramba, delavnica, garaža,..) -v nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 300.000 €, 220,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 979 m2 zemljišča, V urejenem primestnem naselju prodamo večjo hišo z dodatnim gradbenim dovoljenjem za še eden stanovanjski objekt. Ponuja se vam poslovna priložnost oddajanja 3 samostojnih enot in gradnja dodatnega stanovanjskega objekta ali....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 570.000 €, 221,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 221 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2015, 800 m2 zemljišča, P+1, Na mirni in sončni lokaciji, le 5 km od Grosuplje, ob robu gozda, prodamo prostorno samostojno hišo, ki ponuja udobno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR Velikost hiše: Neto:....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 2600 eur/m2 220 m2 (219)
  • najnovejše nepremičnine do 2600 eur/m2 (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.