• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 2900 eur/m2 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 2900 eur/m2 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 2900 eur/m2 270 m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 2900 eur/m2 270 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2700 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3000 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Domžalah, na koncu mirne slepe ulice prodamo čudovito staromeščansko hišo v velikosti 270m2 s pripadajočim zemljiščem v velikosti 300m2. Hiša je bila zgrajena leta 1810 ter popolnoma prenovljena s kakovostnimi materiali v letu 2000 (streha, vse inštalacije, tlaki, notranji ometi,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 345.000 €, 270,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Radencih, v neposredni bližini termalnega kompleksa, zdraviliškega parka, tenis in golf igrišč ter centra kraja s šolami, vrtcom, trgovinami, banko, pošto, avtobusno postajo, cerkvijo in domom za starejše, prodam iz zdravstvenih razlogov, novejšo, dobro vzdrževano večjo hišo z dvojno....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 803 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo z lepim odprtim pogledom na okolico. V hiši sta urejeni dve bivalni etaži, dodatno je kletna etaža in visoka mansarda, kjer se lahko uredijo dodatne bivalne površine.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 389.000 €, 269,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-262 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo samostojno hišo velikosti 268,9 m2 v vasici Orlek v neposredni bližini Sežane (2,5 km) kar omogoča razkošje podeželja in udobje mestne infrastrukture. Hiša je bila zgrajena l. 2007. Ima odlično lego na robu vasi. Veliko....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 2900 eur/m2 270 m2 (210)
  • najnovejše nepremičnine do 2900 eur/m2 (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>