• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 2980 eur/m2 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 2980 eur/m2 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 2980 eur/m2 270 m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 2980 eur/m2 270 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3100 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Domžalah, na koncu mirne slepe ulice prodamo čudovito staromeščansko hišo v velikosti 270m2 s pripadajočim zemljiščem v velikosti 300m2. Hiša je bila zgrajena leta 1810 ter popolnoma prenovljena s kakovostnimi materiali v letu 2000 (streha, vse inštalacije, tlaki, notranji ometi,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 345.000 €, 270,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Radencih, v neposredni bližini termalnega kompleksa, zdraviliškega parka, tenis in golf igrišč ter centra kraja s šolami, vrtcom, trgovinami, banko, pošto, avtobusno postajo, cerkvijo in domom za starejše, prodam iz zdravstvenih razlogov, novejšo, dobro vzdrževano večjo hišo z dvojno....

 
 
 
  Hiša, BELTINCI, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Pomurska – Beltinci, zgrajena l. 1936, v celoti prenovljena med leti 2005 in 2023; K+P+M; skupna površina 270,00 m2, klet 30,00 m2, zaprta terasa 16,20 m2 in poslovni prostor (preoblikovan v najemniško stanovanje) 150 m2 ter dodatna zgradba (prostor za druženje) 57,90....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, STRAŽA, 370.000 €, 270,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 791 m2 zemljišča, z lepim razgledom, v neokrnjeni naravi, brez bližnjih sosedov, na prometno dobro dostopni lokaciji, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih 3 sobnih stanovanj, urejena....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 803 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo z lepim odprtim pogledom na okolico. V hiši sta urejeni dve bivalni etaži, dodatno je kletna etaža in visoka mansarda, kjer se lahko uredijo dodatne bivalne površine.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
  Hiša, SELNICA OB DRAVI, 148.000 €, 271,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-136 Ogled oglasa na strani ponudnika JANŽEVA GORA PROSTORNA HIŠA PRODAMO Na Janževi gori nad Selnico ob Dravi prodamo prostorno družinsko hišo zgrajeno leta 1973. Hiša po podatkih GURS meri 271,0 m2 neto tlorisne površine, od tega je 160,5 m2 bivalne površine.....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE, 480.000 €, 269,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

269 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1992, 695 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše v Šmarjah, ki se nahaja v centru vasi. Hiša je redno vzdrževana ter v dobrem stanju. Velikost parcele je 695 m2 in neto tlorisne....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 2980 eur/m2 270 m2 (209)
  • najnovejše nepremičnine do 2980 eur/m2 (7)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si