• GoHome Professional
najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 620 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 620 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 620 m2

  • Za iskalni niz "najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 620 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 590 m2 (malo manjši)
    • 650 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PODČETRTEK, 319.700 €, 620,20 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191131-3 Ogled oglasa na strani ponudnika Izjemna priložnost za turistični razvoj v staromeščanski hiši v Podčetrtku! Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup edinstvene staromeščanske hiše v središču Podčetrtka, ki združuje bogato zgodovino, udobje in neomejen....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 1.800.000 €, 621,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

621,4 m2, pisarna, zgrajena l. 1980, prodamo. Cena: 1.800.000,00 EUR EKSKLUZIVNE PISARNE V SRCU MESTA + 13 PARKIRNIH MEST V GARAŽI CENTER, 621,4 m² – celotni dve etaži v poslovni stavbi (1980) z moderno ureditvijo in čudovitim razgledom + 13 parkirnih mest KLJUČNE PREDNOSTI: - Svetli,....

 
 
 
  Zemljišče, GORA PRI PEČAH, 75.000 €, 621,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

621 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča. Nahaja se v mirni vaški soseski. Zemljišče v naravi predstavlja travnik, kjer sta stala hiša in hlev. Lokacija zemljišča je na območju, namenjenem gradnji eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, KOBARID, 280.000 €, 618,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

618 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1990, 601 m2 zemljišča, Poslovna stavba v dobrem stanju na voljo takoj. Tri nadstropja, kvalitetna gradnja, možen takojšen zagon posla. Možna tudi sprememba v stanovanjsko stavbo. Parkiranje pred objektom. Brez provizije in dodatnih stoškov....

 
 
 
  Zemljišče, JESENJE, 95.000 €, 628,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča z izdanim gradbenim dovoljenjem (GD) za enodružinsko stanovanjsko stavbo, začeta gradnja in možnost spremembe gradbenega dovoljenja oz. idejna zasnova za spremembo GD, v ceni je zajeta parcela, plačan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEVNICA, 330.000 €, 628,00 m2 cca 530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

628,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2006, 1.409 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR POSLOVNA PRILOŽNOST – INVESTICIJA Z VEČNAMENSKO RABO Poslovno-stanovanjski objekt z obstoječimi najemniki in možnostjo dodatnega razvoja V središču mirnega in urejenega....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 107.320 €, 612,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

612 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 107.320,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Hiša, ŠOŠTANJ, 480.000 €, 629,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-14 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjske hiše v naselju Ravne v občini Šoštanj. Objekt je bil zgrajen leta 1982, obnovljen pa leta 2014. Stoji na 1.567 m2 v celoti zazidljivem zemljišču, na lepi sončni lokaciji ob gozdu.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 3100 eur/m2 620 m2 (170)
  • najnovejše nepremičnine do 3100 eur/m2 (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si